М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
adinakuba
adinakuba
02.11.2020 21:20 •  Другие предметы

нужно вместо пропусков вставить слова 1)Кызыл китеп - ... тизмеси.
2) Кыргызстандын Кызыл китебине ... ашык ту́ру́ киргизилген.
3) Кыргызстанда сейрек кездешкен жаныбарларга ... кирет.
4)Алар мекендейт.
5)бул жаныбарларга ... болбойт алар Кызыл китерке ...

👇
Ответ:
gandurska1
gandurska1
02.11.2020

Кызыл китеп сейрек кездешүүчү жана жоголуу коркунучдагы жаныбарлар менен ѳсүмдүктѳрдүн тизмеси.

Кыргызстандын Кызыл китебине 210дон ашык түрү киргизилген.

Кыргызстанда сейрек кездешкен жаныбарларга бугу,марал , аркар, сүлѳѳсүн,илбирс,суусар,суур жана күрѳӊ аю кирет.

Алар Теӊир-Тоонун карагайлуу токойлорун жана бийик тоолуу Арпа,Аксай,Суусамыр ѳрѳѳндѳрүн мекендейт.

Бул жаныбарларга аӊчылык кылууга болбойт,алар Кызыл китепке киргизилген.

Объяснение:

4,7(1 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Vikatop10
Vikatop10
02.11.2020

Антиутопія Орвелла про жахіття тоталітаризму шокує, як і раніше. І перше, що змушує здригнутися, це впізнавання: впізнавання того, що він описує.

Двомислення, новомова, поліція думок, міністерство любові, що завдає болю, вганяє у відчай та знищує інакодумців, міністерство миру, яке розпалює війни, роботи-письменники, що продукують порнографічну літературу для відволікання мас.

Орвелл відкрив нам очі на те, як функціонують тоталітарні режими.

Як американці конфіскували український переклад Орвелла

Утім, сьогодні "1984" читається інакше - з тривожним побоюванням і спробою усвідомити, як далеко ми, наші держави та світ просунулися дорогою до пекла, окресленого Джорджем Орвеллом.

Роман пророцький? Можливо. Роман, який бентежить, зворушує, змушує визнати його правдивість і замислитися? Без сумніву, так.

Книжка, опублікована 8 червня 1949 року, написана на тлі руїн, серед голодних, втомлених і змучених війною людей, сьогодні виглядає актуальною, як ніколи.

"1984" озброює нас важливим знанням.

Починаючись невинним реченням: "Був яскравий холодний квітневий день, годинник пробив тринадцять", роман жорстко змальовує усі риси сучасної тиранії.

Головний герой Вінстон Сміт працює цензором у Міністерстві правди, яке займається постійним оновленням історії, узгоджуючи її із сучасними обставинами та змінами на політичній арені.

За ним та іншими співробітниками невпинно стежить Великий Брат, який все бачить і все знає.У 1984 році за громадянами пильнують екрани телевізорів, кожен шпигує одне за одним.

Сьогодні соціальні медіа стежать за кожним нашим жестом, покупкою, дією та коментарем онлайн. Вони так само постійно присутні у нашому житті і так само передбачають наше кожне бажання.

Вибір споживача ретельно відстежується, перетворюючи його на товар, який можна продати на ринку. Вподобання користувача стають об'єктом політичних кампаній, що спотворюють принципи демократії.

Орвелл розумів, що тоталітарним режимам завжди потрібен ворог. У "1984" він зображує, як просто за до пропаганди насаджувати масам потрібні ідеї.

Але у своїх "Двох хвилинах ненависті" (обов'язковий для всіх громадян щоденний перегляд фільму про ворогів держави) він також дуже точно описав явище онлайн-агресії.

Зобов'язаний дивитися фільм разом з усіма, Вінстон Сміт зауважує: "Найжахливіше в Двох хвилинах ненависті було те, що ти просто не міг уникнути цих почуттів… Мерзенний екстаз страху і жаги помститися, бажання вбивати, катувати, розбивати обличчя молотом, усіх вдаряли водночас як електричним струмом".Сьогодні політичні, релігійні та комерційні організації так само грають на почуттях користувачів мережі. Орвелл на подив точно описує, як такі дії породжують у нас жагу об'єднатися в ненависті.

Сповнений символізму диктатор Орвелла дивує своєю абсурдністю і водночас жахає.

Фантазії Орвелла народжуються з протиборства гігантських примар "-ізмів" ХХ століття. Він боровся з фашизмом у громадянській війні в Іспанії (вважаючи пацифізм розкішшю, за яку платять інші люди).

Воюючи в Іспанії в антисталінській бригаді, яку переслідували сталіністи, він усвідомив порожні обіцянки комунізму. Він був безпосереднім свідком самообману тих, хто сліпо вірив в ідею.

Сьогодні настав час інших "-ізмів". Але націоналізм і популізм так само грають на найбільш небезпечних почуттях - почуттях образи і обурення.

І куди б ви не поглянули в сучасному світі, скрізь при владі стоять "сильні" люди. І їхня політика дуже схожа: потреба придушити опозицію, фанатичне переслідування інакомислення та безсоромне уславляння себе.

Великий брат - більше не вигадка, а стовп сучасного світу.

4,7(37 оценок)
Ответ:
koshtalev
koshtalev
02.11.2020

 Hozirda  Yurtimizda  va  butun dunyoda  bo'lib  o'tyotgan  koronavirus  kasalligiga  aksari  odamlar   azob   chekyapti.  Lekin  Yurtimizda   kun  sayin  bu  kasallik  kamayib  bormoqda,  bizda  ham  oldin  chet elliklar  singari kasallik  ko'p  edi  ,  lekin  Hudoga  shukur  bizning  yurtda  ancha  yaxshi  holat. Shunga  qaramay  Prezidentimiz  kerakli  choralarni  ko'rishizni  ta'kidlab  o'tayati. Olimlarning  aytishiga  qaraganda  bu  kasallik  asosan  immuniteti  past  odamlarga  yuqayotgan  ekan.  Bu  kasallik  O'zbekiston  va  bir nechta  davlatlardan  tashqari  qolgan  davlatlarda  og'ir  kechyapti. Bizning  O'zbekistonga  koronavirus  kasalligi  martdan  boshlab  kela  boshladi, va bu kasallik  tashqari  chet  davlatlardan  olib  kelindi. Biz  hammamiz  bu  kasallikdan  ogoh  bo'lib  kerakli  choralarni  ko'rishimiz  kerak. Biz  kki  tomonni  ham  o'ylaylik, oilamizni va  o'zmizni.

Объяснение:

4,5(68 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ