М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
kotik53Tv
kotik53Tv
01.07.2020 03:15 •  Другие предметы

Классификация и характеристика текстильных материалов. Исследование
видов и свойств материалов. Урок 3
Расположи в правильной последовательности
производственные этапы изготовления ткани.
1 Готовая ткань
І жесткая ткань
І плетение
і нитки (пряжа)
І волокно
І отделка
І прядение​

👇
Ответ:
Masha8157
Masha8157
01.07.2020

волокно

прядение

нитки (пряжа)

плетение

жесткая ткань

отделка

готовая ткань

Объяснение

проверено в онлайн мектеп

4,5(50 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
kdhsjs
kdhsjs
01.07.2020

Відповідь:

Твір «Ранкова зарядка»

У дитинстві я дуже сильно не любила ранкову зарядку, оскільки я не бачила зв’язку між нескладними вправами і здоров’ям. Коли в школі я почала дуже часто хворіти, мені порекомендували заняття спортом, щоб зміцнити імунітет. Я вирішила почати з зарядки вранці.

Почавши займатися ранковою гімнастикою, я зрозуміла, що головне – не змушувати себе робити ці вправи, а виконувати їх із задоволенням. Я склала для себе цілий комплекс, підібрала улюблену музику і займалася тоді, коли у мене був відповідний настрій. Якщо на вулиці прекрасна погода, я виходила на пробіжку і робила вправи на свіжому повітрі. У дощ або зимову пору року мене рятувала танцювальна розминка.

Через деякий час я звернула увагу, що доброго ранку практично завжди залежить від того, чи почалося воно з спорту. Зарядка вранці підвищувала мені настрій, з яким я і відправлялася на шкільні заняття. Я помітила, що прокидатися я стала раніше, при цьому, боліла я значно менше.

Навіщо потрібна зарядка вранці?

Кілька місяців ранкової гімнастики дозволили зрозуміти її потреба. Я дійсно помітила поліпшення в здоров’ї і загальному стані. Щоб зарядка проходила дуже добре, варто дотримуватися деяких рекомендацій.

На власному досвіді я зрозуміла, що не треба себе перевантажувати. Можна обійтися легкими вправами. Головне завдання полягає в тому, щоб розбудити організм після сну, розігріти м’язи і суглоби, а також, збільшити циркуляцію крові.

Дуже важливо займатися в добре провітрюваному приміщенні або на свіжому повітрі. Попередньо варто виконувати розминку, якої цілком достатньо, якщо у вас відсутній час на цілий комплекс вправ.

Зарядкою я займаюся вже досить давно. Це увійшло у мене в звичку, тому тепер мені все простіше прокидатися вранці, щоб приділити 15-20 хвилин вправ. Зараз я поєдную її і з денними тренуваннями, які дозволяють підтримувати хорошу фізичну форму. Дивно те, що цей ефект заразливий. Дивлячись на мене, мама теж почала робити зарядку, в чому я їй допомагаю. Мені подобається тренувати її. Можливо це стане моєю професією.:

4,4(55 оценок)
Ответ:
hramkova1983
hramkova1983
01.07.2020

Науковці вважають, що перевтома пов’язана з перевантаженням, якого не уникнути ні за щоденного, ані щотижневого відпочинку. Згадайте, чи у Вас траплялося таке, що Ви просто не мали можливості «передихнути». Така ситуація поступово призводить до погіршення загального стану здоров’я, коли відчуваєш себе… майже хворим. Ось це й слід би назвати станом перевтоми. Чинниками, які спричиняють її розвиток є збільшення обсягу навчального навантаження, неправильно побудований режим дня і т.п. Що ж характерно для початкової стадії перевтоми? Найчастіше вчителі та батьки звертають увагу на погіршення успішності школярів. Воно викликає здивування, мовляв, раніше все було добре, а тут, несподівано, учень «не вилазить» із незадовільних оцінок. Поступово змінюється поведінка дитини, з’являються плаксивість, дратівливість, нервові «тики». Ще одним важливим моментом є погіршення апетиту. Але на ці ознаки мало хто звертає увагу. А це необхідно зробити, оскільки перевтома не зникає сама по собі, навпаки – вона може переходити у певну стадію. А ось тут стан стає досить серйозним: у дітей з’являються порушення сну, почуття страху, істеричність. Різко знижується розумова і фізична працездатність, опірність до несприятливих чинників і патогенних організмів, дитина починає хворіти.

4,5(72 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ