Қазақстанның минералдық ресурстарға өте бай. Қазақстан дүние жүзінің 186 елінің ішінде вольфрам, қорғасын және барийдің қоры бойынша бірінші орында, хромит, күміс, цинк бойынша екінші, марганец және малибден-үшінші, мыс-төртінші, уран-бесінші, алтын-алтыншы, темір кені-жетінші, қалайы мен никель- сегізінші, көмір мен табиғи газ-тоғызыншы, мұнай бойынша он үшінші орында.
Қазақстан жерінде хромиттің әлемдік қорының үштен бір, уран мен марганецтің төрттен бір бөлігі, темір кенінің оннан бір бөлігі орналасқан.
Қазақстанда барланған тас көмір және қоңыр көмірдің үлесі 200млрд. тоннадан астам. Көмір бассейіндеріне Қарағанды, Екібастұз, Майкөбен, Обаған, Жіліншік, Шу, Теңіз-Қорғалжын, Іле, Орал Каспий жатады.
Кожна людина має в житті свою мету. У більшості вона одна – знайти своє кохання. Та ми часто не помічаємо, що самі будуємо перешкоди на шляху досягнення цілі. Ви запитаєте як? Та людина просто починає гнатися за порожньою зовнішністю, а не за багатою душею. Нині ми гаємо і таку проблему, що батьки молодих людей із заможних родин аж ніяк не хочуть чути про одруження своєї доньки хлопцем із незаможної родини. Виходить у стосунках кохання не головне ?
Видатна письменниця Ольга Кобилянська у своєму творі «Земля» піднімає одвічну проблему засудження батьками кохання молодих людей із різних, за грошовим статусом, сімей. Івоніка Федорчук хоче одружити свого старшого сина з нелюбою йому Парасинкою тільки тому, що їхні наділи «граничать між собою, становлять одну рівнину, їх сила однакова». Але Михайло йде на конфлікт з батьками, бо дійсно кохає Анну, не зважаючи на те, що вона бідна наймичка. Покохавши бідну дівчину Михайло готовий зректися навіть спадкової землі і податися в місто з коханою, якщо батьки не дадуть їм благословення. Неможливо також оминути талановиту комедію Івана Карпенко-Карого «Хазяїн». По при висміювання людської пристрасті до збагачення автор також звертається до проблеми кохання за розрахунком. Усі помисли Пузиря спрямовані на одержання прибутків, і він дає фальшиву згоду на шлюб своєї доньки Соні і вчителя Калиновича, лише заради власної вигоди. У питаннях кохання і шлюбу Соня сміливо й рішуче відстоює своє право на щастя. Вона обрала собі нареченого, не через гроші (звичайний вчитель – небагатий), а за покликом серця. І вона згодна вийти за нього заміж, навіть коли батько не дасть на це дозволу. Отже, кохання – це світле почуття, що для декого стає сенсом життя, і дійсно, у стосунках воно найголовніше: люди ладні віддати всі багатства і статки, заради того, щоб бут з коханою людною.
Гуманизм — возвышение человека,
Антропоцентризм — человек, а не Бог в центре исследования, Секуляризация — освобождение от церковного влияния,
Пантеизм - становление опытных наук и формирование научно-материалистического понимания, свободного от теологии
Объяснение: