Відповідь:
Пояснення:
Ісаак Ньютон заклав фундамент фізики та астрономії, тому розповім про його вклад в науку.
Він написав книгу ''Математичні начала натуральної філософії'' і там він сформулював закони Ньютона, закон Всесвітнього тяжіння, описав поняття маси, інерції, прискорення, доцентрової сили, пояснив чому відбуваються припливи ти відпливи, особливості руху Місяця, пояснив закони Кеплера, які описують рух комет, планет та їх супутників навколо Сонця та показав, що закони Кеплера виводяться з закону Всесвітнього тяжіння, чим блискуче довів правильність геліоцентричної системи на відміну від геоцентричної системи Птолемея. Також він сказав, що Земля має бути сплюснута з полюсів.
Також він побудував перший телескоп-рефлектор, розвинув теорію кольору, проводячи експерименти з оптичною призмою, розвивав корпускулярну теорію світла, але і розглядав на певних етапах існування хвильової теорії. Досліджував інтерференцію та дифракцію світла, відкрив кільця Ньютона, намагався пояснити подвійне заломлення світла.
Обжимка и пайка - два разных которые выполняются в разных условиях эксплуатации электрических проводов. Спаивают и сваривают провода, если место спайки проводов не будет демонтироваться (не планируется рассоединение с последующим соединением): прокладка кабелей под землей, подключение глубинного насоса для скважин...
Что касается обжима, то провода с большим сечением проще обжать, чем спаять. Также на высоте (воздушные линии электропередач) используют обжим, так как нет возможности паять. Тоесть для пайки должны быть созданы определенные условия, а для обжима их создавать не нужно. Обжим - это быстрый монтаж и в этом его основное преимущество.
я русский я хотел бы не не смогу