М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
islamreal99
islamreal99
04.03.2023 01:50 •  Другие предметы

<<Человек в этой жизни всегда должен следовать добрым намерениям>>.Разъясните эту мысль,связав её с понятиями <<межнациональная солидарность>> и <<доброта

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Itupoypomogite1
Itupoypomogite1
04.03.2023

Объяснение:

Причиною цукрового діабету є спадкова схильність. Проте вплив цього фактора не такий великий.

Велику роль у розвитку діабету відіграє клітинний імунітет, який часто поєднується з аутоімунними (порушення функцій імунітету) захворюваннями.

Хвороби ендокринної системи.

Хронічні стреси, сильні переживання не так нешкідливі, як здаються. Вони також є причиною розвитку небезпечного для здоров'я і життя захворювання цукровий діабет. У період стресу в кров викидається велика кількість різних гормонів. Запас виснажується і на їх відновлення потрібна глюкоза. Для переробки глюкози виробляється велика кількість інсуліну. Підшлункова залоза працює в посиленому режимі. Коли стрес проходить, стільки гормону інсуліну вже організму не потрібно. Таким чином, гормональні перепади і різкі скачки цукру в крові порушують природний ритм роботи підшлункової залози. Особливо згубно впливають часті і тривалі стреси.

4,6(77 оценок)
Ответ:
Fiza15
Fiza15
04.03.2023

Поява літератури у Київській Русі було важливим явищем культурного життя. її виникнення та розвиток пов'язані з соціально-економічними та культурними успіхами, поширенням писемності в усіх сферах суспільного життя. Природним підґрунтям її була усна народна творчість: епічні і ліричні пісні і перекази, легенди, заговори і заклинання. Особливе місце посідали пісні-билини, в яких історія народу відтворена самим же народом. Усна народна творчість зберігала події багатовікової дописемної історії.

В XI-XII ст. у Києві існувало три літературні осередки: в Софіївському соборі, Печерському та Видубицькому монастирях. Тут перекладалися і переписувалися книги, писалися нові оригінальні твори, творилося літописання.

З прийняттям християнства з'являється красне письменство, у якому взаємодіють церковно-слов'янська і давньоруська мови, сакральний і світський писемні стилі. Література Київської Русі зазнала впливу візантійської культури, значною мірою розвивалась на принципах канонічності, що спричинило появу особливих жанрів сакральної літератури.

4,5(96 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ