Тұмар(Томирис)(ж.ж.с.д. 570-520)—күнгей түркі сақ халықтарының байырғы заманда ел билеген атақты әйел патшаларының бірі,массагет халқының байырғы заманда ел билеген атақты ханшайымы
1.Текемет — постилочный ковёр с основой из белого войлока, на который накладываются цветные узорные фигуры.
Сырмак — постилочный ковёр в так называемой технике мозаики. ...
Тускииз — настенный ковёр из белого войлока, украшаемого цветной аппликацией.
2.Ну типо ложить куда-то?
3.Чувство меры, равновесие фона и орнамента, колористическое чутьё, цельность и завершённость композиции в основном определяет художественный стиль казахского прикладного искусства. Свидетельство этому - живописный цветущий мир народного ткачества, где за каждым ковром чувствуется мироощущение человека, находящегося в гармонии с природой, с миром,с самим собой.
Объяснение:
Ну как-то так
Объяснение:
Про Іллю Муромця є багато билин, і у кожної ще кілька десятків варіантів. Але незмінною залишалися величезна сила Іллі та його роль захисника Руської землі від загарбників.
Билини розповідають, що 33 роки Ілля не міг вставати: його ноги були паралізовані. Але одного разу в будинок прийшли мандрівники. Вони так просили хворого принести їм води, що Ілля не витримав і спробував встати. Йому це вдалося, він приніс води, але мандрівники веліли йому пити самому. Він випив води, зцілився і придбав величезну силу. Мандрівники розповіли Іллі, де знайти богатирського коня і зброю і відправили Іллю до князя Володимира. По дорозі богатир зробив подвиг, захистивши місто Чернігів від кочівників.
Перемога над Солов’єм-розбійником
Чернігівці поскаржилися Іллі на Солов’я-розбійника, і богатир переміг і взяв злочинця в полон. Вчені вважають, що це був або керівник справжньої розбійницької шайки, або командир загону кочівників. Ілля вистрілив, поранив Солов’я і відвіз до князя. Володимир велів розбійникові свиснути. Від цього свисту всі сильно налякалися, а кілька людей загинули. Ілля стратив Солов’я, щоб більше він не міг заподіяти зла.
Джерело:
ответ:я сам делаю сори
Объяснение:не магу