Otam:Keldingmi, bolam?
Men:Ha, dadajon keldim.
Otam:Shu paytgacha qayerda eding? Soatga qaradingmi?
Men:Dõstlarim bilan birga edim. Soatga nima qilibdi?Axir soat endigina...21:15 ku
Otam:Seningcha, qiz bola uchun shu yaxshimi?
Men:Ha, nima qilibdi? Men ham odamman, yursam yuribmanda.
Otam:Sen qiz juda ham taltayib keyibsan, bundan keyin faqat Universutetingga borasan undan chiqib esa uyga, boshqa joyda yurganingni kõrmayin! Tushundingmi?
Men:Yõq, nega hamma dugonalarim kechgacha yuradiyu ularga hech kim indamaydi, men yursam hamma gapiradi?
Otam:Qizim, men senga hech qachon yomonlik tilamayman, shuni bil, kechgi payt kõchada yurgan qiz hech qachon yaxshi qiz bõlmaydi!
Объяснение:
Если честно, это я сама придумала, у меня такой ситуации не было.
Реалі́зм (від лат. realis — «суттєвий», «дійсний») — стиль і напрям у мистецтві, які ставили метою правдиве відтворення дійсності в її типових рисах. Панування реалізму слідувало за добою романтизму і передувало символізму. Термін «реалізм» вперше вжив французький літературний критик Жуль Шанфлері в 50-х роках 19 століття для позначення мистецтва, що протистоїть романтизму і академізму.
На відміну від романтизму, який зосереджував увагу на внутрішньому світі людини, основною для реалізму стає проблема взаємин людини і середовища, впливу соціально-історичних обставин на формування духовного світу (характеру) особистості. Замість інтуїтивно-почуттєвого світосприйняття на перше місце в літературі висувається пізнавально-аналітичне начало, а типізація дійсності утверджується як універсальний іб художнього узагальнення.
У ХІХ ст. визначальною рисою реалізму вважалася «правдивість» — у розумінні «вірності дійсності», яку відображає митець. У зв'язку з цим варто зазначити, що справжнє мистецтво завжди є правдивим, адже незмінно прагне відображати істини й цінності людського буття, які, однак, не залишаються незмінними. Той чи інший художній напрям стає домінуючим і «правдивим» за певної доби саме тому, що виявляється здатним дати найпереконливіші відповіді на її виклики, найповніше виразити «істини буття», як вони мисляться й переживаються сучасниками.
Утім, за реалізмом невипадково закріпилася його назва: він тісно пов'язаний з настановою реалістичного (тобто заснованого на досвіді) сприйняття й витлумачення дійсності.
Объяснение:
Извени но ти не виставил фото