М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

1. Verilmiş sxemi tamamlamaqla
"Soyqınmı nedir?” sualına
cavab tapın.
soyqu
3
Birdən dəhşətli gurultu səsləri gəldi. 3 yaşlı Adil səsə yuxudan oya-
nib ağlamağa başladı. Ana tez beşikdəki körpəsinə yaxınlaşdı. Onu
qucağına götürdü.
Həm təklik, həm də bayırdan gələn vahiməli səslər onu qorxutdu.
Neçə vaxt idi ki, həyat yoldaşı Xocalı aeroportunda keşik çəkirdi.
Ana pəncərəyə yaxınlaşdı. Viyıldayan güllələr, hər tərəfi bürümüş
alov dilimləri onu daha da qorxutdu. Geyinib Adili də götürdü. Onu
balaca yorğanına büküb bayıra qaçdı. Əvvəlcə nə edəcəyini bilmədi.
Bütün fikrini topladı.
Mətnin ardını təxəyyülünüzə əsasən davam etdirin.
Xocalını işğal etməkdə əsas məq-
səd
Biz inanırıq ki,
99​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
ponk4ik228778
ponk4ik228778
09.04.2023

Объяснение:

Роман Михайла Булгакова «Майстер і Маргарита» — один із моїх улюблених творів світової літератури. Це історія про невмируще кохання, про людську природу, про життя і смерть, про світлі та темні сторони буття. Цей роман переконує людей у тому, що для закоханих людей не існує жодних перешкод, що ніхто не може стати на шляху людини до щастя, що талант ніколи не вмирає.

Головні герої твору — заміжня жінка Маргарита та її коханий, безіменний письменник, якого вона нарекла Майстром. Одного дня вони зустрілися, щоб залишитися разом назавжди. Їх звела сама Доля. Маргарита стала ангелом-охоронцем для Майстра, вона підтримувала його в найскладніші моменти його життя, не дозволяла йому опустити руки й пожертвувала собою, своїм земним життям, щоб врятувати його. Майстер потрапив у психічну лікарню після того, як його роман про Понтія Пілата жорстоко розкритикували, а квартиру обшукали. Він зламався, зрадив свою ідею, спаливши книгу, саме тому Ієшуа в кінці твору не забрав його до себе, сказавши: «Він не заслужив світла, він заслужив спокою...». Майстер жив не у свій час, його не визнали люди, проте в його талант повірили містичні сили. Воланд, диявол, який з’являється в Москві в образі чорного мага, підсилає до Маргарити свого слугу Азазелло, щоб передати їй мазь, яка перетворить її на відьму. Жінка не уявляє свого життя без коханого, вона йде на самопожертву й звертається до темних сил, щоб визволити коханого. У знак своєї прихильності до закоханих Воланд дарує їм вічний спокій і повертає Майстру його спалений роман, промовивши фразу: «Рукописи не горять». Тепер уже ніхто не зможе розлучити два закоханих серця, попереду в них ціла вічність і радість кохання, якої вони не отримали за життя.

Твір «Майстер і Маргарита» ще називають романом у романі. На сторінках книги автор зображує три світи: містичний, реальний та біблійний. Роман Майстра про Понтія Пілата Михайло Булгаков помістив у окремі розділи свого твору. Він висвітлює власне бачення біблійного сюжету про Ісуса Христа, або ж Ієшуа. Переплетення трьох світів неймовірно захоплює читача. Цей роман можна перечитувати кілька разів і щоразу відкривати для себе щось нове, те, чого

4,8(84 оценок)
Ответ:
tim152
tim152
09.04.2023

предыдущая главасодержаниеследующая глава

ЗНАЧЕНИЕ ТРУДА КОПЕРНИКА

Несмотря на ряд недостатков теории Коперника, значение его произведения для дальнейшего развития астрономии было огромно. Его труд показал миру новые истины о Вселенной, дал новый взгляд на окружающую нас действительность и - как великий научный труд о действительном строении мира - поистине бессмертен.

Воззрения Коперника имели величайшее значение для дальнейшего развития человеческой мысли. Они были продуктом революционной эпохи Возрождения с ее серьезными историческими переменами в экономической жизни человека, они были продуктом науки, требующей полной свободы мысли и стоящей на платформе познания мира таким, каким он есть в действительности, а не таким, каким его представляли признанные в то время авторитеты.

В начале XVI века основные факторы развитию современной науки, еще слабо действовали, однако они нашли свое отражение в труде Коперника, который, опережая своими революционными мыслями современную ему эпоху, заложил прочные основы развития не только астрономии, но и вообще всех естественных наук. Таким фактором, знаменующим современный подход к решению научных проблем, было отсутствие у Коперника мистицизма, столь часто встречающегося в трудах его предшественников и современников.

4,5(81 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ