"Когов в оповіданні А. Чехова "Хамелеон" можна назвати хамелеоном?"
Прочитавши це оповідання А. Чехова, я зрозумів, що є такі люди, я дуже швидко змінюють своє рішення, зважаючи на обставини. Вони змінюють своє рішення, не як, щоб було справедливо, а так, щоб було вигідно для себе. Якщо якесь важливе рішення треба зробити серед інших, щоб було все справедливо, то вони виберуть рішення, яке їм буде вигідніше, адже якщо вони б вибрали інше, то воно вилізло їм боком, і їхні справи пішли не по плану - їх називають хамелеонами. Але справжня, чесна, справедлива людина вибрала вірне рішення, щоб було справедливо для всіх, незважаючи, якщо воно має вилізти їм боком, і будуть проблеми, ці люди за те, щоб була справедливість завжди, але таких осіб мало... Хамелеона можна побачити в оповіданні А. Чехова як Очумелова, спочатку він хотів винищити бідного собаку, але дізнавшись, що вона належить поважній особі, передумав своє рішення і змінив свій колір: "Генерала Жигалова? Хм! .. Зніми-но, Єлдирін, з мене пальто ... Жах як жарко! Повинно покладати, перед дощем ..." І це не єдиний раз, як він змінював свій колір: коли казали, що собака то генерала, то не генерала. Тобто Очумелов вирішував справу не по справедливості, а так, щоб було йому вигідніше, проблеми йому то не треба... Я засуджую таких, людей-хамелеонів, адже вони вирішують все не по справедливості, таких людей не слід слухати, чи поважати, краще їх гнобити за це, або підказати, як змінитися в кращу сторону. Гадаю, краще слухати справедливих, чесних людей, які вирішують рішення, щоб вибір був вибраний вірно, а не як вигідно їм!
Жила была белочка в сосновом бору.На соседнем дереве подруга её жила и каждую осень они вместе собирали еду на зиму,а потом делили.
пришло время записаться,а белка говорит подруге:
-в этом году сама я собиру орехи.Чую ты больше себе набераешь,а я голодная зимой.
белки напаслись и притоились а своих домиках.
вот наступил февраль.остался месяц,а у белки уже запасы закончились.истощала совсем.решила пойти просить у подруги.
Пришла белка извинилась и поклялась,та её простила и поселилась запасами.и жили они дружно вместе,собирая,орехи.
O‘zbek mahallalari, odatda , bir-biriga tutashib ketgan, eshigining
oldiga gullar, daraxtlar ekilgan, bir yoki ikki qavatli uylardan iborat
boʻladi. Haqiqatdan ham ushbu serfayz hovlilarning yana bir oʻziga xosligi har kuni ertalab va kechqurun uyning atrofini yosh kelinlar-u qizlar suv sepib supurishidadir. Mahalla ko‘chalaridagi obodlik, orastalikni koʻrib dilingiz quvnaydi. Xalaimizning e'troficha , uy a'zolarining qandayligi ostonasidan bilinadi.