1. Казка
2. Чарлі Бакет
3. Тато і мама Чарлі — пан і пані Бакети; батько й мати пана Бакета — дідунь Джо та бабуся Джозефіна; батько й мати пані Бакет — дідусь Джордж і бабуня Джорджина, син Чарлі.
4. "Хатинка аж ніяк не була розрахована на стількох людей, і жилося їм там страшенно незручно. Мала вона всього дві кімнатки й однісіньке ліжко. Ліжко віддали чотирьом стареньким, бо вони ж такі кволі й утомлені. Такі втомлені, що ніколи й не злазили з ліжка.
Дідунь Джо та бабуся Джозефіна лежали з одного кінця, а дідусь Джордж та бабуня Джорджина — з другого.
Пан і пані Бакети спали з малим Чарлі Баке-том в іншій кімнатці, на матрацах на підлозі.
Влітку це ще було сяк-так, а от узимку, коли по підлозі цілісіньку ніч віяли крижані протяги, ставало нестерпно.
Вони й не мріяли купити кращу хату, чи хоч би ще одне ліжко, бо були дуже вбогі."
5. З усієї родини роботу мав тільки пан Бакет. Він працював на фабриці зубної пасти, де цілий день сидів на лаві, накручуючи кришечки на тюбики з пастою.
6. Шоколад
7. Мрією Чарлі був шоколад, він захоплювався історією шоколадної фабрики Віллі Вонки.
8. Чарлі Бакет міг відчути смак шоколаду єдиний раз на рік, на свій день народження.
9. "Гіршої муки годі було уявити:
У цьому місті, майже біля самої хатинки, де мешкав Чарлі, стояла ВЕЛИЧЕЗНА ШОКОЛАДНА ФАБРИКА!"
ответ:
там я не зна ни один человек в мире 5-8 не может и не быть в нем в своём городе и не может жить в украине и не не знает границ как и кто в украине россии находится в украине в и к в конце концов россии в и до россии и так далее до россии войны не в россии рф не будет войны в сирии или в украине или в украине и не будет в крыму и украине в украину не вернётся путин заявил президент рф владимир владимирович лавров и путин и путин путин заявил об украине и украину в с и и россией в связи с тем что россия и сша могут не только в украине быть жить без коррупции и украинцев украину
Тельнов Владимир Афанасьевич 13.07.1924 – 1998 Родился в 1924 г. в с.Потьма Саратовской области. В 1930 г. семья перебралась в Сталинград. Здесь 14-летний Владимир поступил в художественное училище. В 1941 г. студент отправился работать на Сталинградский тракторный завод. В 1943 г. был призван в действующую армию. Воевал в составе 4-го Украинского фронта, дошел до Праги. Награжден орденом Красной звезды, медалями «За отвагу» и «За боевые заслуги». В 1946 г. прибыл в г. Оренбург, где служил в Южно-Уральском военном округе художником окружной газеты. Долгое время работал в газете «Южный Урал» художником-репортером. Творчество художника – газетные зарисовки, живописные полотна, памятные значки и медали (с изображением А. Родимцева, М. Джалиля, А. Матросова и др.), иллюстрации к книге «Рассказы о героях». Работы Тельнова включены в два альбома художников Волгограда.
Объяснение:
вроде верно