Окончив школу, каждый должен сделать важный выбор – выбор своей будущей профессии. Моя будущая профессия, в первую очередь, должна нравиться мне. Все в детстве мечтали стать космонавтом, врачом, полицейским, военным. Но мечты сбываются не у всех, может, по состоянию здоровья или из-за лени…
Выбор профессии - это очень важно. Ведь это не только работа, но и твоя будущая жизнь, и она должна приносить не только деньги и славу, но и удовольствие.
Я хочу стать архитектором. Почему я выбрал именно эту профессию? Потому что я с самого детства люблю рисовать, а когда стал старше, меня увлекла физика, алгебра и геометрия. По- моему, это очень интересная профессия.
Работа архитектора объединяет в себе творчество и рациональность. Архитектор своими руками может повлиять на внешний вид города, улицы, двора… Что может быть лучше, чем дарить радость людям?!
Представьте: вы только что заселились в новом, недавно построенном, а главное - красивом доме, над которым работали архитекторы. Но чтобы стать архитектором, мне предстоит несколько лет учиться в институте, испортить много бумаги для чертежей, планов…
Если по какой-то причине я не смогу стать архитектором, то есть же много других интересных и не менее важных профессий например, те же: космонавт, врач, полицейский…
В основі багатьох проблем, пов'язаних з репродуктивним здоров'ям, лежить незнання людиною основ репродуктивного здоров'я та шляхів його збереження.
Відповідальне ставлення до статевого життя іб життя - все це визначає стан репродуктивного здоров'я людини і, як наслідок, впливає на якість і стабільність відносин у родині і на самопочуття в цілому.
Репродуктивна (призначена для розмноження) система людини закладається, як і багато інших систем органів, ще в період внутрішньоутробного розвитку. А ставлення до репродуктивного здоров'я у дитини формується в дитинстві і юнацтві. Спочатку ця функція лежить на її батьках, а потім і сама людина приймає естафету з догляду за своїм організмом. Запорукою благополучного становлення і функціонування репродуктивної системи майбутнього малюка є нормальний перебіг вагітності та пологів у мами.
Дуже поширеною є думка про те, що тільки здорова жінка може народити здорову дитину. Але є докази й того, що зі 100 пар, які не можуть мати дітей, у 40-60% випадків причина полягає саме в чоловічому безплідді, яке може бути викликане інфекціями, що передаються статевим шляхом, впливом на чоловіче здоров'я несприятливих умов навколишнього середовища, а також шкідливих звичок.
Саме тому таким важливим аспектом здоров'я майбутньої дитини є збереження репродуктивного здоров'я обох його батьків - і мами, і тата. У той же час, саме репродуктивна система жінки забезпечує зародження нового життя, розвиток і виношування вагітності, і, нарешті, пологи.
Объяснение:
Жіночі статеві органи поділяються на внутрішні і зовнішні.
Зовнішні органи:
статеві губи,
піхва,
промежина.
Внутрішні органи:
матка,
шийка матки,
маткові труби,
яєчники.