ответ
Князь Пётр в летописных источниках не упоминается. Некоторые исследователи отождествляют Петра и Февронию с известным по летописям муромским князем Давыдом Юрьевичем и его супругой[3]. Князь Давыд Юрьевич правил в Муроме с 1205 по 1228 год и принял постриг с именем Петра, о его супруге практически ничего не известно. Князь Давыд Юрьевич и княгиня Ефросиния[4] имели сыновей Святослава[5], Юрия и дочь Евдокию[источник не указан 1443 дня]. По другой версии, Пётр и Феврония являются персонажами народных легенд[4]. Единственный источник сведений о святых — «Повесть о Петре и Февронии Муромских», написанная в конце 1540-х годов.Пётр и Феврония были канонизированы на церковном соборе 1547 года в качестве местночтимых святых. Днём их памяти является 25 июня (8 июля); 25 декабря 2012 года Священный Синод установил ещё одно празднование святым — в воскресенье перед 6 (19) сентября (перенесение их мощей в 1992 году).
Матч в хоккее с шайбой состоит из трех периодов, каждый период длится 20 минут
каждый период начинается вбрасыванием шайбы, а заканчивается свистком судьи
вбрасывание шайбы проводит судья
между периодами предусмотрены 15 минутные перерывы, которые сопровождаются сменой ворот одновременно на поле может находиться шесть игроков, полная хоккейная команда при этом состоит из 20-25 человек
замена игроков происходит как в паузах, так и во время игры в хоккее допускается силовая борьба, при силовой борьбе запрещены: подножки, задержка соперника, удары локтями, а также атака игрока, который не владеет шайбой
основное время игры может закончиться вничью и будет назначено дополнительное время, после которого может последовать серия буллитов.
На сьогодні засоби масової інформації як складова, що негативно впливає на поведінку молоді набуває все більшої актуальності. Існує чимало й інших чинників, таких як: мікросередовище, економічна нестабільність, занепад моральних цінностей, що впливають на дітей та молодих людей та спонукають їх до вчинення протиправних дій. Проте, необмежений доступ до Інтернет мережі, використання мобільних телефонів під час занять негативно впливають на поведінку молодого покоління та призводять до відхилень у поведінці. На молодь, які здатні чинити протиправні дії, впливає ряд факторів. Під час негативного впливу на психіку відбувається як деформація мотиваційної сфери так і можливість відставання в психічному розвитку. Ціннісна система орієнтації та дотримання правових норм занепадають, що, в свою чергу, призводить до руйнування особистості вцілому. Виникають конфліктні ситуації, нездатність молодої особи пристосуватись до навколишнього середовища, як результат-соціальна дезадаптація. Під впливом засобів масової інформації, молодь часто об’єднується в неформальні групи, які взаємодіють на основі принципів, що суперечать встановленим суспільно-правовим нормам. Звісно, процес виховання відбувається в умовах сім’ї та освітніх закладах, проте, протиріччя між цими двома виховними інститутами існують та призводять до виникнення психологічних проблем. З точки зору психології, процес виховання характеризується стихійними впливами на молоде покоління. Сучасна молодь, яка перебуває в межах сучасного інформаційного простору, знаходиться під неконтрольованим впливом ЗМІ та мережі Інтернет. Ідеал особистості-гармонійно розвинена людина, яка на свідомому рівні розуміє та дотримується встановлених норм поведінки. Це особа, яка має чітко виражені життєві позиції, широкий світогляд, моральну переконаність. Особа, залежна від “всесвітнього павутиння”, навпаки, демонструє розлади у психічному розвитку, відхилення у поведінці та напад агресії.