М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

11. Який із зазначених видів мистецтв є сценічним? а) живопис, б) література, в) кіномистецтво, г) театр 12. Ознакою сценічного мистецтва є а) хороший мікрофон, б) наявність сценічного майданчика, в) процес презентації митцем своєї творчості аудиторії, г) сценарій та постановка.
13. Виникнення театру є результатом: а) інтеграції, б) консолідації, в)диференціації, г)конспірації
14. Які ознаки характерні для нової драми (театру відкритого типу)? а) чіткий поділ на головних і другорядних, позитивних і негативних героїв, б)нелінійність часу, в) наявність вираженої експозиції, г) усі варіанти вірні.
15. Основою театрального мистецтва є: а) режисер-постановник, б) драма, в) мелодрама, г) усі варіанти вірні
16. Одним із прийомів у кіномистецтві є а) прийом здвоєного руху, б) монтаж, в) шантаж
17. Згідно з теорією Станіславського актору слід? а) бути собою, б) зображувати роль, в) входити в роль залишаючись собою, г) всі варіанти вірні
18. Трагедія це жанр драми, ознакою якого є а) конфлікт людських відносин, б) внутрішній конфлікт особистості, в) смерть головного персонажа, г) смерть усіх персонажів.
19. Відмінність у сприйнятті кінофільму та телевізійного фільму визначається а) різницею у форматах екрану, б) ступенем занурення у твір, в) рівнем «інтимності» перегляду, г) вартістю перегляду, д) вірні перші три відповіді.
20. Мізансценічна вісь: а) здійснює рух сценічної дії, б) здійснює поділ сценічного майданчика на просценіум та плани, в) уможливлює обертання сцени, г) поділяє сценічний майданчик на праву та ліву частини.
21. Який ракурс актора може передати стан безпорадності, простакуватість персонажа? а) фас, б) профіль, в) спинний ракурс, г) напівпрофіль
22. Які точки зору має враховувати режисер-постановник при побудові мізансцени?
а) точку зору персонажа, б) точку зору глядача, в) точку зору драматурга, г) вірні варіанти Б і В, д) вірні варіанти А і Б.
23. Ефект крупного плану кіно у театральному мистецтві досягається використанням а)другого плану б)біноклів, в) просценіуму, г) першого плану
24. Кінематограф є мистецтвом а) синкретичним, б) синтетичним, в)сценічним, г) цинічним.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
AlexMason03
AlexMason03
03.09.2020
Музыкальный жанр – это многозначное понятие, характеризующее различные роды и виды музыкального творчества в связи с их происхождением, а также и условиями их исполнения и восприятия. Вы уже могли встречаться с такими примерами музыкальных жанров как песня, романс, вальс, кантата, опера, марш, увертюра, прелюдия, соната - всё это характерные примеры различных музыкальных жанров. Различают музыкальные жанры по особенностям формы и содержания произведений. В качестве примера рассмотрим марш. Его ритмика, фактура, мелодика и другие выразительные средства идеально при к строевому шагу. Другим примером может служить колыбельная песня, которая предназначалась для убаюкивания малыша. Нежный голос матери окутывал малыша тёплой лаской, погружал в размеренный ритм укачивающих движений. Все жанры взаимосвязаны, они непрерывно обмениваются средствами выразительности. Сложный музыкальный образ часто создаётся из интонаций нескольких жанров. Музыкальные жанры обновляются и развиваются, подстраиваясь под изменчивый ритм жизни. Именно так появилась киномузыка. Классические жанры стали наполняться новым содержанием.
4,6(71 оценок)
Ответ:
MasterDrenZik
MasterDrenZik
03.09.2020

Існує маса легенд про походження назви села, втім жителі цього краю розповідають, що жив тут колись багач, який скуповував навколишні землі. У нього була донька Синь. Коли батько відправлявся завжди на чергову зустріч, дочка благала взяти її зі собою, але тато не брав дівчину, пояснюючи, що вона ще маленька. Та одного разу Синь таки вмовила батька, і він взяв її з собою з умовою, що вона гратиметься на одній галявині і нікуди не ходитиме більше. Дівчина, як і домовлялись, сиділа та чекала батька, який залагоджував свої справи, аж раптом почула, як лунає звук чи то сопілки, чи то трембіти. І поманив цей спів її за собою, піднялася дівчина на гору і побачила хлопця, бідно одягненого, який пас овець. Синь вмостилася і слухала, як грає хлопець, що називався Вир. Коли батько повернувся на домовлене місце і побачив, що доньки немає, здійняв шум і організував пошуки. Дуже швидко багачеві розповіли, що дівчина таємно бачиться з Виром. Дізнавшись, що вона спілкується з бідняком, тато наказав своїм слугам скинути хлопця з гори, де він співав, у прірву. І коли наступного разу Синь прибігла на побачення та не застала хлопця, вона сіла на горі і так плакала, що залила своїми слізьми усю прірву, куди скинули хлопця. Так і утворилося озеро, а назвали його в честь закоханих."

Також озеро має назву Морське око Карпат, оскільки воно має округлу форму, а посередині озера розташований маленький острівець, що нагадує зіницю.

4,8(41 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ