Кожен із нас одного разу стане на порозі дорослого самостійного життя. І однією із найголовніших сходинок є самореалізація. Хтось є надто активний, тому щоразу змінює рід занять, шукаючи нових вражень, а комусь більше подобається досягати успіху в одній справі. Але спочатку варто визначитись із основним питанням: моє майбутнє, яке воно?
Особисто я, в своєму віці, чітко розумію, що моє майбутнє залежить від мене. Тому вже сьогодні поступово задумуюсь, до якого берега підійде мій пароплав. Я вважаю, що краще одразу визначитись із планами і яким шляхом до цього йти. Для цього варто розібратися в самому собі. Добре подумати, що цікаво, що вмію, що зможу. Зіставити й проаналізувати.
Справді, моє майбутнє в цілому залежить від вибору професії. Чи зможе вона належним чином забезпечити гідні умови життя, стабільну заробітню платню. Все це буду доводити я. Своїми знаннями, вміннями, позитивними якостями. Тому, для початку, варто гарно скласти іспити й вступити в омріяний університет. Трішки потрудитись. Навчитися розвиватися в правильному руслі. Адже головне – ціль і стимул. Моя мама завжди каже: будь-які труди, дитино моя, винагороджуються. І я працюю над цим. Бо вірю у світле і краще майбутнє.
Тож, можливо, я назвала не всі важливі моменти цього питання. Та приймати такі кардинальні рішення потрібно самостійно, без настанов батьків, вчителів, друзів. Бо це наше життя, наше майбутнє і більше такого не буде.
1) Ежесуточно Земля прибавляет в весе 400 тонн,
за счет космической пыли.2)Орлы, совы, мотыльки и драконы, цикады и летучие мыши, лягушки и летучие рыбы, львы и тигры… Все это включает вид спорта, который культивируется в Китае. Назовите его.
Запуск воздушных змеев.3)Какая вода была получена в XIII в. монахом Р. Луллием путем многократной перегонки алкогольных напитков?
«Аква вита» – живая вода, которая в средние века использовалась в качестве дорогостоящего лекарства.4) Космонавты говорят, что с высоты русла рек выглядят как кровеносные артерии живого организма. Это образное сравнение недалеко от истины. Не случайно во время Великой Отечественной войны одесские хирурги использовали в качестве кровезаменителя воду. Какую?
Морскую (в ней сконцентрированы так называемые биогенные вещества, химические и энергетические свойства которых близки к составу крови человека. Ведь колыбелью жизни на Земле является океан).5) Эту воду придумали в средневековой Италии, но мировую известность она получила, распространяясь из германского Кельна. Каковы ее основные качества, если на вкус ее пробовали только русские?
Приятный запах (это – О’ де Колон – вода из Кельна).