ответ: Чертёж см. на фото.
Объяснение:
Чертёж выполнен от руки.Так быстрее.
Начните построение с нижней части детали, состоящей из трёх окружностей. Проведя в тонких линиях все три окружности, разделите с циркуля на три части окружность с диаметром 35.
Отступите от этих трёх точек в обе стороны по окружности по 9 мм и соедините полученные точки с центром окружности. Можете обводить дуги первой и дуги второй окружности, а также отрезки между ними.
В верхней части крупного круга от вертикальной оси этих окружности отступите по горизонтали влево и вправо по 20 мм и проведите вверх две тонкие вертикальные линии. От горизонтальной оси окружностей отступите вверх 95 мм и найдите самую верхнюю точку построения на правой вертикали. С транспортира отмерьте 45° и прведите из верхней точки наклонную прямую до пересечения с левой вертикалью.
Чтобы построить сопряжения радиусом 12 мм, отступите от всех трёх прямых вглубь детали по 12 мм и проведите тонкие прямые параллельно этим трём линиям недалеко от мест сопряжений.
Точки пересечения этих линий будут центрами сопряжений О₁ и О₂.
Проведите перпендикуляры из О₁ к двум линиям и из О₂ к двум линиям, точки пересечения будут точками сопряжения 1, 2, 3, 4.
Радиусом 12 мм проведите дуги линий сопряжения.
Можно обводить оставшиеся отрезки прямых и ставить размеры.
Желаю удачи. Надеюсь, что
В повседневной жизни мы постоянно встречаемся с различными видами воздействий одних тел на другие. Чтобы открыть дверь, нужно «подействовать» на нее рукой, от воздействия ноги мяч летит в ворота, даже присаживаясь на стул, вы действуете на него.
В то же время, открывая дверь, мы ощущаем ее воздействие на нашу руку, действие мяча на ногу особенно ощутимо, если вы играете в футбол босиком, а действие стула не позволяет нам упасть на пол. То есть действие всегда является взаимодействием: если одно тело действует на другое, то и другое тело действует на первое.
Примеры взаимодействия тел
Можно наглядно убедиться в том, что действие не бывает односторонним. Проведите несложный эксперимент: стоя на коньках, слегка толкните своего товарища. В результате начнет двигаться не только ваш товарищ, но и вы сами.
Эти примеры подтверждают вывод ученых о том, что в природе мы всегда имеем дело с взаимодействием, а не с односторонним действием.
Объяснение:
Твір-роздум що для мене життя
Объяснение:
Важко розмірковувати про людське життя, адже це настільки багатогранне явище, що ніяких слів не вистачить, щоб розкрити його сутність. Найвидатніші філософи в усі часи намагалися зробити це, проте, як на мене, найкраще це вдалося митцям, які за до мови образів, звуків, фарб наближаються до розгадки великої таємниці життя.
Для меня життя – найбільша цінність. Саме тому настільки вражають випадки, коли людина свідомо приносить життя у дар іншим. Так вчиняли герої-бійці підчас Великої Вітчизняної Війни, а до них – герої українського народу, що боролися як могли за свободу танезалежність нашої Батьківщини, право свого народу на самобутність, щасливе майбутнє свої дітей.
Життя видатних особистостей – митців, науковців, громадських діячів, вчителів, лікарів – це постійний, щоденний дар суспільству й людству в цілому. Згадаємо Марію та П’єра Кюрі, вчених, які відкрили радіоактивність радію та полонію, та були першими добровільними жертвами опромінення, бо не відмовилися від експериментів, хоча й усвідомлювали небезпеку для свого здоров’я.
Часто виходить так, що людина починає розуміти безцінність життя, коли стоїть перед обличчям смерті. А найбільше захоплення в мене викликає мужність людини жити та творити, коли вона невиліковно хвора. Прикладом цього може бути життя видатної української поетеси, драматурга, перекладачки Лесі Українки. Жага до життя, сильна воля поетеси виявляється в її автобіографічній поезії “Contra spem spero”, де звучать такі рядки:
Так! я буду крізь сльози сміятись, Серед лиха співати пісні, Без надії таки сподіватись, Буду жити! Геть, думи сумні!
Отже, можна зробити висновок, що життя – це дарунок долі, яким людина має мудро та розважливо розпорядитися. Незважаючи на те, що інколи настають важкі часи, у житті також повно приємних речей, які ми маємо цінувати. У кожного є вибір, кожен може досягти успіху, треба лише старанно працювати. І можливо, через багато років і наш життєвий шлях ставитимуть у приклад наступним поколінням.