М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

написати невеликий твір на тему Що сталося з Запорізькими землями після розпаду Золотої Орди
(урок ірк- історія рідного краю іть очень нада

👇
Ответ:
keklol291
keklol291
06.06.2020

"Сповнені надії на свободу та незалежність, Запорізькі землі виявилися у скрутному положенні після розпаду Золотої Орди. Зриваючись з ярма татарського впливу, народ запорізьких козаків прагнув знайти своє місце під сонцем.

У перших років після розпаду Золотої Орди, Запорізькі землі стали ареною напруженого боротьби за владу. Різні князі, полководці та землевласники висунули свої претензії на ці території, сподіваючись здобути панування. Військові походи, зміни влади та політичні інтриги загострили ситуацію і підірвали стабільність у регіоні.

Протягом цього періоду запорожці були змушені вести свою власну боротьбу за виживання. Вони об'єдналися у козацькі загони та спрямували всю свою енергію на захист своїх земель і волі. Запорізькі козаки здійснювали напади на ворожі поселення, організовували повстання проти згарищ і князів, що намагалися підкорити їх.

Однак, незалежність Запорізьких земель не була забезпечена на тривалий час. Великі держави імперського масштабу постійно прагнули засвоїти цей регіон. Османська імперія, Московське царство та Річ Посполита вступили у конфлікт за контроль над запорозькими територіями. Ці конфлікти призвели до руйнування сіл, знищення козацьких фортець та масових переселень населення.

У наступні десятиліття Запорізькі землі зазнали істотних змін. Лише в середині XVII століття було досягнуто певного спокою завдяки укладенню Переяславської угоди, за якою Запорізька Січ отримала певну автономію. Проте, навіть після цього запоріжське козацтво знову потрапило у складну політичну гру між Російською та Польською державами.

Таким чином, після розпаду Золотої Орди Запорізькі землі пережили низку бурхливих змін і конфліктів. Воля та незалежність запорожців були ставлені на велику випробування, але вони не припиняли боротьбу за свої права. Це стало фундаментом для подальшого розвитку запорозького козацтва і відтворення його важливої ролі в історії України."

4,8(33 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Яра3838367373
Яра3838367373
06.06.2020

Чего тебе надобно, старче? 2. Смилуйся, государыня рыбка! Опять моя старуха бунтует. 3. Чем вы, гости, торг ведёте и куда теперь плывёте? 4.Балдушка, погоди ты морщить море! 5. Здравствуй, зеркальце!

1, 2. "Сказка о рыбаке и рыбке".
3. "Сказка о царе Салтане".
4. "Сказка о попе и его работнике Балде".
5. "Сказка о мёртвой царевне и семи богатырях".

Прочитайте вполголоса, передавая интонацию каждого предложения. Скажите, как на письме выделено обращение в начале, в середине и в конце предложений.

В начале предложения после обращения ставится запятая. В середине предложения обращение выделяется с обеих сторон запятыми. В конце предложения запятая ставится перед обращением.

4,4(14 оценок)
Ответ:
780613
780613
06.06.2020
Непроизводные предлоги: без, в, до, для, за, из, к, на, над, о, об, по, под, пред, при, про, с, у, через. 
Непроизводные предлоги не соотносятся с какими-либо знаменательными словами. 
Большинство непроизводных предлогов многозначны и омонимичны приставкам: заехать — за лесом, въехать — в лес, отъехать — от леса, съехать — с горы, наехать — на стол. 

Производными называются предлоги, образованные от самостоятельных частей речи морфолого-синтаксическим путём утраты ими своего значения и морфологических признаков. 
Производные предлоги разделяются на наречные, отымённые и отглагольные. 

Наречные (образованные от наречий) предлоги в основном выражают пространственные и временные отношения: возле дома, около реки, вокруг города, впереди отряда, после обеда. 

Отымённые (образованные от имени существительного) предлоги выражают объектные и некоторые обстоятельственные значения: насчёт работы, ввиду обвала, по случаю праздника, в течение урока. 

Глагольные (образованные от деепричастий) предлоги выражают различные обстоятельственные значения: благодаря заботам, несмотря на болезнь, спустя неделю.
4,7(95 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ