М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Нормандское завоевание Англии: время, место, участники, значение (что происходило в этот период в России)

👇
Ответ:
робот66
робот66
07.11.2022

Время

Место

Участники

Значение

в России в этот период

1066 г.

Нормандия, Англия

Вильгельм I Завоеватель

Долгое господство нормандцев в Англии, формирование английского языка

Ярославичи (через2 года разбиты на реке Альте половцами). Дочь последнего англосаксонского короля Гита вышла замуж за Владимира Мономаха

4,7(52 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
sofiagnip
sofiagnip
07.11.2022

Слава Ісусу Христу, дорогі браття і сестри у Христі, у Євангелії від Матея 4, 18-23 ми згадуємо про покликання апостолів. Ісус кожного покликав в особливий б, у час, який Сам захотів: кого при роботі, кого при завершені, а згодом дізнаємось, що кликав і при відпочинку, і при справах.

Кликав їх для чого? До Хотів зробити пропозицію нової діяльності?

Хіба Бог не є Всемогутній?

Хіба Він потребує людської до

Хіба Він має займатися влаштуванням діяльності людей?

Св. Матея влучно зауважив: негайно кинули сіті і пішли за Ним.

Так було на початку і так продовжиться. Ісус буде попереду, а його учні наслідуватимуть Його.

Правдиві учні наслідують Учителя – хочуть бути, як Він. Так, хочуть не знання, а хочуть перейняти б життя. Інколи зустрічаємо учнів, які багато знають, але їхня поведінка є далекою від поведінкою Учителя.

Поширення Євангелії – Божої Доброї звістки було не задля мети догматичного повчання чи чогось богословсько-теоретичного, а пригадуванням людині про Любов Бога і про ння в Бозі.

Дорогі у Христі, ми також почули поклик Ісусу стати Його учнями, отримали за Його наслідувати, тобто: де була Його стопа, має бути і наша. Ми за пройти шлях Сина, щоб самими стати дітьми Божими.

У цей час апостольського посту маємо можливість зробити кілька кроків-вчинків, які би нагадали іншим про те, що наш Учитель є Господь Ісус Христос. По вчинках пізнають, що ви Мої Учні.

І не турбуймося, якщо ми щось з Теорії не зможемо пояснити, адже самі вчинки Любові несуть Божу Любов, яка дасть все необхідне для пізнання і розуміння Божої Величі.

Объяснение:

4,7(30 оценок)
Ответ:
MeerDasha487
MeerDasha487
07.11.2022

З якого віку особи підлягають кримінальній відповідальності?

Кримінальній відповідальності підлягають особи, яким до вчинення злочину виповнилося 16 років. Однак, за вчинення окремих видів злочинів до кримінальної відповідальності притягуються неповнолітні особи у віці від 14 до 16 років.

Які види покарань застосовуються до неповнолітньої особи?

До неповнолітніх, визнаних винними у вчиненні злочину, судом можуть бути застосовані такі основні види покарань як штраф, громадські роботи, виправні роботи, арешт або позбавлення волі. Крім того, до неповнолітніх можуть бути застосовані додаткові покарання у вигляді штрафу та позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю.У чому полягають особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх?

Для неповнолітніх передбачені особливі, менш суворі, більш гуманні умови кримінальної відповідальності та покарання, порівняно з дорослими злочинцями, а саме:

за певних умов допускається можливість звільнення неповнолітнього від кримінальної відповідальності із застосуванням до нього примусових заходів виховного характеру;

скорочено види покарань та обмежено строки встановлених покарань;

передбачено більш м’які вимоги (умови) для звільнення від кримінального покарання;

зменшено строки після спливу яких до неповнолітнього можливе застосування умовно-дострокового звільнення, а також строки погашення і зняття судимості.Чи може бути неповнолітній звільнений від відбування кримінального покарання?

Так, українське законодавство передбачає таку можливість, але за певних умов. По-перше, неповнолітня особа може бути звільнена від покарання з випробуванням. Проте, таке звільнення є можливим якщо особу засудили до арешту чи позбавлення волі. Іспитовий строк встановлюється тривалістю від 1 до 2 років. По-друге, неповнолітнього може бути звільнено від покарання із застосуванням примусових заходів виховного характеру. Якщо неповнолітній вчинив злочин невеликої або середньої тяжкості, його може бути звільнено. Проте, має бути визнано, що внаслідок щирого каяття та подальшої бездоганної поведінки він, на момент постановлення вироку, не потребує застосування покарання.

У цьому разі суд застосовує примусові заходи виховного характеру:

застереження;

обмеження дозвілля і встановлення особливих вимог до поведінки неповнолітнього;Які особливості при призначенні покарання?

Суд, окрім того, що враховує ступінь тяжкості вчиненого злочину, особу винного та обставини, що пом’якшують та обтяжують покарання, також враховує умови його життя та виховання, вплив дорослих, рівень розвитку та інші особливості особи неповнолітнього.

Також неповнолітній вік особи, сам по собі, є обставиною, що пом’якшує покарання. Вона обов’язково має враховуватись при призначенні покарання незалежно від того, чи досяг підсудний на час розгляду справи повноліття.

4,8(75 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ