нова геополітична мапа світу
у майбутньому суспільство поділиться на два світи – дві окремі зони. в першій зоні житиме багата й освічена частина людства. це буде «чистий» світ із повною автоматизацією. інша частина (70-80%) перебуватиме в середовищі, схожому на феодальне середньовіччя – щось на зразок сюжетів фільмів «божевільний макс» із мелом гібсоном у головній ролі та «метрополіс» режисера фріца ланга – це буде «брудний» світ.спеціальності в університетах майбутнього
головні спеціальності будуть дуже загальними, адже робототехніка й штучний інтелект зможуть повністю забезпечити всі потреби.
основними напрямками стануть лінгвістика й історія. лінгвістика – транскодування змісту в символи. тобто людські мови, і програмування, а також фінанси й бухгалтерський облік − усе це потрапляє під поняття лінгвістики.молодіжні субкультури в 2119 році
у майбутньому виникнуть нові субкультури: штучної смерті, штучного кохання, штучних війн і ненависті. люди об’єднуватимуться за емоціями, які їх найбільше збуджують.
більш того, люди навчаться ці емоції програмувати, позаяк дослідження мозку будуть настільки глибокими, а інструменти взаємодії з мозком людини настільки точними, що це стане можливим.
Театр — зрелищный вид искусства, представляющий собой синтез различных искусств — музыки, хореографии, вокала и тд.
Кино — отрасль человеческой деятельности, заключающаяся в создании движущихся изображений.
У театра и кино есть несколько различий.Давайте назовём некоторые из них.
1.Театры происходят на сцене и на ней играют живые актёры. В кино просмотр фильма происходит на большом экране, живой игры актёра нет.
2. В кино есть некоторые спецэффекты, которые сделаны с монтажа (взрывы, драки и т. д).В театре такое невозможно.
3.В кино для того чтобы сделать сцены делают несколько дублей, в театре все действия происходят в реальном времени и переиграть сцены просто невозможно.
Давайте теперь назовём общность .
1.И в театре,и в кино присутствуют актеры и режиссеры.
2. Театр и кино имеют общий «корень», композиционную структуру сюжета,.