Почему? Можем. Это конечно далеко не достоверная инф-ия, но во многих манускриптах есть упоминания о них. Взять к примеру древних египтян. В их древних рукописях написано про "богов сошедших с небес на своих коллесницах". Или медальон, найденный в гробнице в Древнем Египте в 2003 году, обнаруженный археологом профессором Уинвудом. По оценкам, его возраст около 13 000 лет. Ученые считают, что реликварий - это карта нашей галактики.
Возможно, мы не знаем про инопланетный разум из-за Властей. Допустим в Америке есть множество "TOP SECRET" документов. Все они связанны с инопланетным разумом.
Объяснение:
Мой ответ немного несуразный...
Відповідь:
2) Роман «Чорнильне серце» демонструє читачам два світи: реальний світ любителів книжок з їхніми багатими бібліотеками та рідкісними виданнями (одна з яких дала назву твору) та уявний, вигаданий світ книжок, населений фантастичними істотами, ельфами, феями, але також і тиранами, темними силами, котрі намагаються заполонити Землю страхом. У такий фантастичний іб К. Функе стверджує думку про те, що книжки та їх персонажі є різними… Є добрі книжки, сповнені світла й добра, але є й такі, де діють «лихі сили». І така література теж нерідко трапляється в нашому реальному житті. А раптом Землю захоплять книжкові монстри, злодії та негідники, яких Мо «вичитав» із «Чорнильного серця»? Із властивою їм хитрістю вони взялися до справи: знищити всі примірники книжки, з якої вони потрапили в реальний світ. І це їм майже вдалося, лише один примірник книжки залишився в Мо та Меггі. Навколо нього й розгорнулася справжня битва, котра перетворилася на велику боротьбу між вигаданим і реальним, поміж добром і злом.
2)В.п
3)В.п
4)В.п
5)В.п
6)В.п
7)Д.п
8)В.п
9)В.п