М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Yutik
Yutik
05.06.2021 00:37 •  Другие предметы

Объясните, почему жировые запасы императорского пингвина достигают 10-15 кг из 35 кг общей массы.

👇
Ответ:
natusy2411
natusy2411
05.06.2021
НАПРИМЕР кушать, спать, летать, лежать
4,7(82 оценок)
Ответ:
sashagrachev0
sashagrachev0
05.06.2021
Нагинаться,рисовать,фотографировать, поливать,изображать, играть,петь,начинать,летать,умничать,кокетничать,улюбаться,отправиться,
4,4(73 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
gamezarif
gamezarif
05.06.2021

Девятый подвиг. Геракл завоевывает пояс Ипполиты

---

Дев'ятий подвиг. Геракл завойовує пояс Іполіти

Объяснение:

9 подвиг геракла

Царица амазонок Ипполита носила как знак своей власти пояс, подаренный ей богом Ареем. Этот пояс желала иметь дочь Эврисфея, Адмета. Геракл с отрядом героев поплыл в царство амазонок, к берегам Понта Эвксинского (Черного моря). Ипполита по Геракла хотела отдать пояс добровольно, однако другие амазонки напали на героя и убили нескольких его спутников. Геракл сразил в битве семь сильнейших воительниц и обратил их войско в бегство. Ипполита отдала ему пояс как выкуп за попавшую в плен амазонку Меланиппу.На обратном пути из страны амазонок Геракл у стен Трои Гесиону, дочь троянского царя Лаомендонта, обречённую, подобно Андромеде, на жертвоприношение морскому чудовищу. Геракл убил чудовище, однако Лаомедонт не дал ему обещанной награды – принадлежащих троянцам коней Зевса. За это Геракл через несколько лет совершил поход на Трою, взял её и перебил всю семью Лаомедонта, оставив в живых лишь одного из его сыновей – Приама. Приам и правил Троей во время славной Троянской войны.

пояснення:

9 подвиг геракла

Цариця амазонок Іполита носила як знак своєї влади пояс, подарований їй богом Ареєм. Цей пояс бажала мати дочку Еврісфея, Адмета. Геракл із загоном героїв поплив у царство амазонок, до берегів Понта Евксинського (Чорного моря). Іполита на прохання Геракла хотіла віддати пояс добровільно, однак інші амазонки напали на героя і вбили кількох його супутників. Геракл убив у битві сім найсильніших войовниць і звернув їх військо у втечу. Іполита віддала йому пояс як викуп за амазонку Меланіппу, що потрапила в полон.На зворотному шляху з країни амазонок Геракл врятував біля стін Трої Гесіону, дочка троянського царя Лаомендонта, приречену, подібно Андромеди, на жертву морському чудовиську. Геракл убив Чудовисько, проте Лаомедонт не дав йому обіцяної нагороди – належать троянцям коней Зевса. За це Геракл через кілька років здійснив похід на Трою, взяв її і перебив всю сім'ю Лаомедонта, залишивши в живих лише одного з його синів Пріама. Пріам і правил Троєю під час славної Троянської війни.

4,6(92 оценок)
Ответ:
Емина
Емина
05.06.2021

У наш час доволі часто можна почути заклик до підняття національної самосвідомості, до виховання справжнього громадянина. Ці твердження є складовими таких понять, як духовність, духовні орієнтири, духовні цінності. Якщо країна виховуватиме духовну особистість, дбатиме про те, щоб змалечку діти отримували правильні духовні орієнтири, то вона отримує сильну, свідому молодь, яка буде чітко себе позиціонувати громадянином, який шанує свою країну, свою рідну місцевість, своїх батьків і традиції.

Духовні орієнтири можна формувати на кожному уроці в школі, на кожній виховній годині, та саме на уроках літератури є можливість якнайглибше вразити душу дитини, показати їй усю красу культури, слова, сформувати такі духовні риси характеру, як відвагу, честь, повагу, любов, мужність на прикладі літературних героїв.

Література в школі повинна формувати не просто освічену людину, яка має свої переконання, є патріотом, є людиною розумною. Література повинна формувати особистість, здатну жити в оновленому суспільстві за законами гуманізму. Виховний вплив у літературі ми можемо простежити лише тоді, коли літературний твір може бути осмислений читачем, коли почуття й переживання героя стануть переживанням учнів. Аналіз твору має сприяти опануванню учнем духовних орієнтирів творчості письменників – критеріїв моральної та естетичної оцінки подій, явищ і людських стосунків. На уроках літератури у вчителя є найбільше можливостей розглянути ті питання, які стосуються духовності та безпосередньо формування її у дитини. Більше того, учитель має можливість впливати на дитину непомітно, не нав’язуючи їй певний погляд, а формувати в школяра власний за до прикладів з літератури.

Отже, найбільш сприятливим для формування духовного світу учня є урок літератури. Адже він включає в себе можливість на прикладі життєпису автора та дій головного героя показати позитивні або ж негативні якості особистості, тим самим правильно сформувати духовні цінності. Варто пам’ятати, що в старшій школі формування духовних орієнтирів проходить інакше, ніж в основній. Сам процес усвідомлення цінностей відбувається лише у випадку повного розуміння духовності. Тому вчитель літератури повинен доторкнутися до душі та розуму старшокласників, підбирати твори для вивчення, наповнені духовними цінностями.

4,5(78 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ