можно лучший ответ
Объяснение:
Художественная гимнастика — вид спорта, заключающийся в выполнении под музыку различных гимнастических и танцевальных упражнений без предмета, а также с предметом
советский и белорусский стрелок из винтовки, олимпийский чемпион 2012 года и двукратный бронзовый призёр Олимпийских игр (2000 и 2004) в стрельбе из винтовки на 50 м из положения лёжа, многократный чемпион мира, чемпион Европы
Привычный порядок парада сборных-участниц Олимпийских игр на церемонии открытия будет изменен. Если традиционно первыми и последними будут сборная Греции и хозяева, то все остальные команды появятся на стадионе в соответствии с количеством черточек в первом из иероглифов, образующих название их страны в китайском языке. Чем меньше черточек будет в иероглифе, тем быстрее олимпийцы этой страны появятся на стадионе «Птичье гнездо». При совпадении черточек первого иероглифа у нескольких команд, они будут ранжироваться в соответствии с количеством палочек во втором иероглифе названия их страны.
Лев Яшин — лучший вратарь XX века по версии МФФИИС.
Далі атомістичне вчення розвивали англійські фізики Роберт Бойль (1627-1691) та Ісаак Ньютон (вважав, що всі тіла складаються з «міцних, непроникних, рухомих частинок, які мають масу»); російський учений Михайло Ломоносов (1711 – 1765 ) (за допомогою вчення про атоми давав пояснення різних властивостей і перетворень речовини); у 1803 р. англійський фізик і хімік Джон Дальтон (1766-1844) дійшов висновку, що хімічні реакції пояснювалися анатомічною будовою. Італійський фізик Амадео Авогадро (1776-1856) у 1811 р. ввів у науку поняття про молекулу як найменшу частинку речовини (здатна до самостійного існування і яку не можна поділити за допомогою хімічних засобів). А в 1860 р. у німецькому місті Карлсруе на Першому міжнародному з'їзді хіміків було прийнято визначення атома як найменшої частинки хімічного елемента.
Однак у 1896 р. було встановлено, що атоми... не такі вже й неподільні. Французький фізик Анрі Беккерель (1852-1908) відкрив явище, у процесі якого з'ясувалося, що атоми можуть самовільно розпадатися на частинки, що мають значно менші розміри.