Чтобы встретить новых друзей, чтобы насладиться природой, чтобы съесть традиционную Британскую еду, чтобы посетить музеи и художественные галереи, чтобы сделать фотографии, чтобы купить сувениры... ...Нужны деньги =D Не с текстом*
За положенням зір первісні хлібороби визначали настання пір року; кочові племена та мореплавці за зорями і Сонцем орієнтувалися під час пересування; на основі видимих рухів Сонця і Місяця були створені календарі.
Тепер штучні супутники здійснюють радіозв'язок та телевізійні передачі, випробовують апаратуру для майбутніх космічних польотів, за ними орієнтуються кораблі у морі та літаки в небі, супутники-розвідники визначають місце розташування корисних копалин, допомагають складати прогнози погоди, виявляти радіаційні забруднення на нашій планеті тощо.
Вчені за допомогою сучасної техніки побачили і сфотографувати велику кількість галактик, переконуються в розширені Всесвіту, вивчають його складові.
4 жовтня 1957 року на орбіту Землі було виведено перший штучний супутник (був виготовлений з алюмінію та інших речовин, важив 84 кг і мав форму кулі діаметром лише 58 см, його чотири довгі антени передавали радіосигнали на Землю).
12 квітня 1961 року російський космонавт Юрій Гагарін на космічному кораблі-супутнику «Восток-1», що стартував з космодрому «Байконур» (Казахстан), облетів навколо Землі і приземлився в заданому районі, його політ тривав 1 год 48 хв після старту.
У 1965 році російський космонавт О. Леонов вийшов у відкритий космос.
У 1969 року екіпаж американських астронавтів під керівництвом Ніла Армстронга здійснив посадку на Місяць і взяв проби місячного ґрунту.
На орбіті Землі створено орбітальні станції, де космонавти тривалий час живуть і виконують дослідження.
У 1997 році український космонавт Леонід Каденюк разом з американськими дослідниками 16 діб працював на МКС орбітальній станції «Мир».
чтобы насладиться природой,
чтобы съесть традиционную Британскую еду,
чтобы посетить музеи и художественные галереи,
чтобы сделать фотографии,
чтобы купить сувениры...
...Нужны деньги =D
Не с текстом*