М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Safaran2003
Safaran2003
15.11.2022 05:56 •  Другие предметы

Вавилонское государство появилось на юге Месопотамии в начале II тыс. до н.э. на севере Месопотамии в конце II тыс. до н.э.

👇
Ответ:

Цього літа я відпочивала в молодіжному таборі в Криму. Звичайно, це було дуже цікаво. Я познайомилася з багатьма хлопцями й дівчатами, знайшла нових друзів з різних міст і селищ України. Ми жили майже на самому березі моря, в наметах.

 

З ранку до вечора ми купалися, пірнали, ловили мідій та рапанів, грали в різні спортивні ігри — баскетбол, волейбол, ввечері співали пісень під гітару. Але найголовніше — ми ходили в походи! У нас були справжні інструктори-альпіністи, і вони допомагали нам. Звичайно, ми не підкоряли скелі, це дуже небезпечно, треба мати відповідні навички, але в походи по горах ми вирушали досить часто.

Найбільше враження на мене справив похід на гору Роман-Кош. Це найвища вершина Криму, і зійти на неї було зовсім не легко. Спочатку ми потренувалися — сходили на Аюдаг, щоб зрозуміти, як поводитися в горах, навчитися розраховувати власці сили і звикнути якомога менше пити в поході, інакше на складному маршруті буде непереливки. І тільки після цього ми вирушили підкоряти головну вершину Криму.

Найскладніша ділянка на шляху — перша. Ми йшли мовчки, несли свої рюкзаки, з нас градом котився піт, але всі мовчали, і ніхто не скаржився. Декому було зовсім важко, і ми брали в них рюкзаки, допомагали, підбадьорювали. Всі твердо вирішили зійти на вершину! Коли подолали перший етап, стало значно легше, мабуть ми звикли до темпу. І почалося сходження. Спочатку ми йшли надзвичайно гарними гірськими лісами, потім досягли яйли — високогірного лугу, де ростуть запашні соковиті трави, прекрасні квіти і випасають худобу місцеві мешканці, та по ній, залитій сонцем (уже починалася денна спека), дійшли нарешті до вершини! Я була приголомшена, коли побачила, що хмари — підімною! Вони, білі й пухнасті, повільно пливли в яскраво-блакитному небі, яке було не лише наді мною, а й навколо мене, й наче торкалися моїх кросівок. Я була настільки вражена, що не могла поворухнутися й так і застигла на краю невеликого майданчика на вершині. Це було неперевершене видовище!

 

Я зрозуміла, чому люди раз у раз, щороку повертаються в гори. Побачивши їх, уже неможливо від них відмовитися. Крім того, саме в горах перевіряється твій характер, твоя наполегливість, терплячість, твої фізичні й душевні сили, випробовується дружба.

Я обов’язково приїду до цього табору наступного літа!

4,8(32 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
9Kira9
9Kira9
15.11.2022

Идеи о необходимости и преимуществах объединения всех компьютеров в сеть посещали лучшие умы еще в середине 20 века. В 1962 году свои взгляды на проблему высказал Дж. Ликлайдер из Массачусетского технологического института (США). Спустя два месяца, Ликлайдер уже возглавил работу исследовательского компьютерного проекта в Управлении перспективных исследований и разработок Министерства обороны США.

Первая сеть, объединившая всего 4 компьютера, получила название ARPANet. Ее основной задачей было обеспечение связи между военными и учебными заведениями в случае третьей мировой войны.

В России многочисленные пользователи впервые получили доступ в виртуальную сеть, благодаря сети RELCOM, увидевшей свет в 1990г.

Удачи!

4,4(95 оценок)
Ответ:
Matvey1678
Matvey1678
15.11.2022

Қорқыт атаның нақыл сөздері адам мәселесі, оның өмір сүру қағидалары, мақсат-мұраттары және қоғам мен ұлттық болмыс хақындағы әлеуметтік- тұрмыстық толғаныстарына алып келеді. Онда халқының болашағы, жалпы адамгершілік құндылықтар мен қасиеттерді сақтау, тәлім-тәрбие, ата салтын, дәстүрін құрметтеу мен қастерлеу мәселелері сөз болды. Қорқыт Атаны жалпы түркі халықтарының мәдени-дәстүрінің негізін салушылардың бірі деп қарастыруға болады. Қорқыт ата дана-ақылшы ретінде, біріншіден, даналық толғаныстары мен тұжырымдары, өсиетнамалардан, ғибратнамалар арқылы көрінсе, екіншіден, жырларының идеясы мен ішкі формасынан, үшіншіден, әрбір жыр соңындағы қорытынды сөздерінің ақыл-кеңестері мен батасынан сезімдік сипатты тәлімдік-тәрбиелік ой толғаныстарынан байқатады.

4,6(3 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ