Відповідь:
Інструкція
1
Хімія. Профільний предмет для кожної медичної спеціальності, крім стоматології в деяких вузах, де замість хімії профільним предметом може стояти фізика. У будь-якому медичному вузі без відмінного знання хімії нормально вчитися не вийде. Багато предметів пов`язані з нею, тому, якщо вирішите складати іспити в медичний вуз і далі вчитися на хірурга, у вас повинні бути глибокі пізнання хімії і високий бал з ЄДІ.
2
Біологія. Ще один профільний предмет, бали за яким повинні бути дуже високі. При подальшому навчанні у вузі майбутнім хірургам потрібно буде знати всю анатомію людини, причому на відмінно, інакше в хірургію краще не йти. А значить ще до закінчення школи потрібно поглиблено вивчати біологію і особливо анатомію людини. Докладний довідник з анатомії повинен стати настільною книгою кожного абітурієнта, а потім і студента медичного вузу.
3
Математика. Деякі вузи в якості додаткового предмета включають в список профільних математику. Це буває досить рідко, так що краще уточнити питання її наявності в приймальній комісії конкретного вузу. У більшості випадків математика з`являється в числі профільних предметів, якщо потрібно відсіяти деякий відсоток претендентів на вступ.
4
Російська мова. Цей предмет є обов`язковим для всіх випускників, а високі бали з російської мови зроблять загальний бал при вступі більш високим. Так що до цього іспиту є сенс готуватися настільки ж ретельно, як і до інших.
5
Абітурієнти, які бажають вступити на хірурга, не відразу визначаються на цю спеціальність. Спочатку всі майбутні студенти-медики розподіляються по декількох напрямках: «Лікувальна справа», «Стоматологія», «Фармація», «Педіатрія» та інші. Майбутні хірурги надходять на «Лікувальна справа» і три роки навчаються одним і тим же предметів з іншими студентами. Тільки після 3 курсу відбувається поділ за спеціалізацією.
Пояснення:
Крошка сын к отцу пришел,
И спросила кроха:
«Что такое хорошо
и что такое плохо?»
Я думаю, каждый ребенок знаком с этими строчками. И мое знакомство с Маяковским началось именно с его произведения «Что такое хорошо и что такое плохо?» И, даже будучи еще ребенком и совершенно ничего не зная о Владимире Маяковском, я почувствовала его стремление в каждом из нас зажечь пусть маленькую, но ярко излучающую добро звезду.
Более полное представление о Маяковском я получила в школе. Меня очень удивил тот факт, что он не мог проехать мимо человека, который куда-то торопится. Поэт мне представился добрым и бескорыстным человеком, которому не безразлично, что происходит с окружающими его людьми, пусть даже совершенно незнакомыми.
Впервые познакомившись с такими его стихотворениями, как: «Вам!», «Нате!», «О дряни!»- я была шокирована грубостью, к которой прибегал Маяковский. Но позже мне стало понятно, что Владимир Владимирович хотел не просто донести до читателя поэтическую мысль, взволновать его, но и побудить к немедленному действию. Маяковский не хотел принимать ту действительность, которая его окружала, в которой «многие думающие нажраться лучше как» проживают «за оргией оргию». Он хотел, чтобы в каждом «обязательно была звезда». Но мало кто из современников его понял. И в своем стихотворении «Скрипка и немножко нервно» поэт говорит: «…ору, а доказать ничего не умею». Но Маяковский верил, что его стих дойдет до потомков и они его поймут:
Мой стих дойдет через хребты веков
и через головы поэтов правительств.
И я думаю, что он был прав.
Меня привлекают стихи Маяковского. И прежде всего привлекают открытостью и откровенностью. В любом его произведении слово звучит поистине «весомо, грубо, зримо». Я думаю, любой, пропустивший эти строки через себя, через свою душу, задумается:» А может мне стоит измениться, стать лучше? Быть может, я смогу увидеть «на блюде студня косые скулы океана» или сыграть ноктюрн «на флейте водосточных труб»?»