М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Дописьменная устная речь – это диалог ораторика гомилетика сценическая речь

👇
Ответ:
njvbyf04Юля
njvbyf04Юля
26.11.2020
Правильные вопросы выделены по тесту
тест уже прошел свою проверку
4,5(1 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
v201612
v201612
26.11.2020

Har yili bahorda maktabimizda tez-tez hashar o'tkazib turiladi. Hashar vaqtida maktabimiz bog‘iga turli mevalti daraxt ko‘chatlari ekiladi, daraxt tanalari oqlanadi, ariqlar tozalattiriladi. Bobomning aytishlaricha , mevali daraxtlarni ekish savobli ish ekan. Oʻqituvchimizning aytganlaridek , bunday daraxtlar uzoq yillargacha hosil beradi. mevali daraxtlarning foydali jihatlari koʻp.

перевод :

Каждую весну в нашей школе проводится хашар. Во время хашара в школьном саду будут посажены различные фруктовые деревья. Посажены, стволы деревьев побелены, канавы очищены. По словам моего деда, посадка фруктовых деревьев - занятие достойное. Как сказал наш учитель, вот и все деревья плодоносят много лет. фруктовые деревья есть много преимуществ.

4,8(92 оценок)
Ответ:
mynomynou
mynomynou
26.11.2020

Ще за життя драматурга п'єси Генріка Ібсена були визнані новаторськими, а їх автора називали творцем справжньої реалістичної драми, яка у своїй основі завжди трагічна. Ібсен, створюючи аналітичну драму, розкриває глибинну трагічність і жорстокість дійсності, приховану під зовнішнім благополуччям, а також здатність вольової людини протистояти обставинам. У драмах Ібсена перед читачем і глядачем постають не виняткові люди і події і не ті персонажі, які виступають "рупором ідеї автора", а звичайні люди зі своїми проблемами і пристрастями, достоїнствами і вадами, які живуть в характерних для своєї епохи умовах. Саме завдяки цьому драматургія Ібсена мала такий відгомін як у Норвегії, так і в усьому світі.

У п'єсі "Ляльковий дім", написаній 1879 року, відбувається повний перехід драматурга до нової, реалістичної драми. Ця п'єса була сприйнята передусім як твір, написаний на захист жіночої емансипації. Але для самого Ібсена суть його п'єси полягає не лише в цьому: у "Ляльковому домі" порушує центральне для нього питання про звільнення людини взагалі, про створення особистості.

На перший погляд, Нора, героїня "Лялькового дому", — лише лялечка, життєрадісна "білочка", господиня тихого й охайного будиночка, що нагадує ляльковий. Чоловік Нори,

Торвальд Хельмер, сприймає її не як рівну собі особистість, а як іграшку-"жайворонка", "лялечку". За вісім років, прожитих разом, Торвальд жодного разу не говорив із Норою серйозно. У ставленні Торвальда до дружини показовим є також епізод, коли він веде Нору з маскараду відразу після тарантели, щоб "зберегти ефект", створений нею. Головне для Торвальда — щоб Нора "грала" за його правилами. Нора не виховує дітей, а грає з ними, ніби продовжуючи гратися ляльками; вона оточена майже іграшковими предметами (не випадково у першій дії п'єси Нора прикрашає різдвяну ялинку).

4,5(42 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ