1) Повороты при спусках со склонов применяются для изменения направления движения
2)Лыжи вводятся в соскальзывание за счет вращательного движения таза, а не стоп.
Лыжи не параллельны друг другу.
Мало согнуты колени в момент закантовки лыж при остановке.
3) При обучении повороту "плугом" у школьников часто встречаются следующие ошибки: при разведении пяток лыж в положение "плуга" разводятся и носки, широкое положение носков в этом случае затрудняет выполнение поворота; наружная лыжа мало закантована на внутреннее ребро, наблюдается значительное боковое проскальзывание
Объяснение:
Гобсек – педантичний і бездушний Ім’я головного героя повісті Бальзака — Гобсек — не є випадковим. Воно означає те, що є сутністю героя — «живоглот», «глитай», «сухоглот», і розуміти це можна так: Гобсек поглинав, збирав золото, а золото поглинало його.
Він пройшов через все, щоб накопичити своє багатство: мав зв’язок із корсарами, був причетний до американської війни за незалежність, потерпав від голоду, пройшов через смертельну небезпеку, кілька разів втрачав і знову набував багатство. Можливо, тому спочатку Бальзак і назвав свою повість «Небезпеки розбещеності».
Світогляд Гобсека формувалося під впливом реального життя. Його висловлювання говорять про глибину цього світосприйняття і підтверджують, що його інтелект значно переважує інтелект тодішньої аристократії.
це яскравий персонаж, індивідуальні властивості якого поєднані з найхарактернішими рисами людей певної групи (за соціальним станом, характером тощо); художнє узагальнення, подане у вигляді цілком конкретної особи. Образ вважається типовим, коли він відповідає історичним обставинам певного часу.
ЩО ЗНАВ ТЕ І НАПИСАВ
1) Упростите выражения:
а) (х-3)*(х-7)-2х*(3х-5)=х²-7х-3х+21-6х²+10х=-5х²+21
б) 4а*(а-2)-(а-4)=4а²-8а-а+4=4а²-9а+4
в) 2*(m+1)во 2 степени-4m=2m²-4m+4
2)Разложите на множители:
а) х³-9х=х(х-3)²
б) 5а²+10ав+5в²=5(а+в)²
в) р⁴-16=(р-2)⁴