Объяснение:
Числі́вник — самостійна частина мови, що позначає кількість предметів або їхній порядок при лічбі та відповідає на питання скільки?, котрий?
Числівники за значенням поділяються на кількісні та порядкові. Кількісні бувають збірні, дробові, неозначено кількісні і власне кількісні.
Українські числівники змінюються за відмінками, деякі — за родами та числами.
За значенням і граматичними ознаками числівники поділяються на кількісні та порядкові. Кількісні числівники означають одне число або кількість і відповідають на питання «скільки?» (три, одинадцять, тридцять чотири, семеро, три восьмих). Характерною ознакою кількістних числівників є те, що більшість з них (за винятком слів один, тисяча, мільйон і вище) не мають числа і родових форм. Порядкові числівники означають порядок предметів при лічбі та відповідають на питання «котрий?», «котра?», «котре?», «котрі?» (третій, одинадцята, тридцять четверте, двадцяті). З граматичного погляду, порядкові числівники ближчі до прикметників і мають спільну з ними словозміну.
скептик в поиске истины ставит основным принципом сомнение, т.е. нужно во всём сомневаться, требовать доказательств, но при этом скептик не отрицает того, что в принципе можно было достичь объективной истины.
ангостик считает, что объективная истина в принципе не достижима, так как опыт всегда субъективен.
релятивизм говорит о том, что всякое познание относительно и субъективно(в том числе что у разных людей могут быть разные истины), т.е. по сути просто одна из веток обоснования агностицизма.
Объяснение:
1) 4*10 = 40 (ног или лап) — всего, если бы у всех было по 4 ноги (или лапы);
2) 40-28=12 (ног или лап) — «лишние»;
3) 4 — 2 = 2 (ноги) — на столько меньше ног у человека, чем лап у собаки;
4) 12:2 = 6 — столько детей;
5) 10-6 = 4 — столько собак.
Ответ: 6 детей, 4 собаки.