М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

В ящике было 45 шаров, из которых 17 - белые. Потеряли две небелые шара. Какова вероятность того, что взятая наугад шар будет белым?

👇
Ответ:
Mint231
Mint231
22.03.2023
После того, как потеряли 2 небелые шара, в ящике стало 43 шара, из которых 17 шаров - белые. Следовательно, вероятность взятия белого шара составляет 17/43.
4,8(25 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Madgik2000
Madgik2000
22.03.2023

У стресовій ситуації в людині інколи прокидаються надлюдські можливості: мати, що рятує свою дитину, може перекинути автомобіль, підняти величезне дерево. Відомі випадки, коли підлітки, що не відрізнялися особливою фізичною силою, рятували тих, хто тонув, витягували з вогню дорослих людей, а тендітні медсестри виносили з поля бою ранених, у декілька разів важчих за них. Отже, ми наполягаємо на власній аргументації.Наш перший аргумент: на поведінку людини в екстремальній ситуації впливають психологічні особливості, а не характер.Ми продовжуємо використовувати поняття стрес у грі, тому що ви не заперечили цю дефініцію, а ми вважаємо, що саме вона дозволить провести нашу гру. Стрес — найважливіший фактор виживання, що дає людині силу відповісти на виклики долі, боротися з несправедливістю, не здаватися в скрутну хвилину, відчувати радість перемоги, красу життя, радість успіху. Є люди, що отримують насолоду від пережитих хвилин боротьби в екстремальній ситуації. Як приклад: гра в азартні ігри, стрибки з висоти, екстремальне водіння транспорту. Та це все призводить до поганих наслідків. Ви хочете сказати, що людина, яка водить швидко автомобіль, не може бути доброю, милосердною? Чому ж Дік Сенд, переживши страшні пригоди, все ж продовжує мріяти про море, кораблі?У стресових ситуаціях люди порізному виявляють себе: одні страждають, плачуть, інші зберігають спокій, можуть бути взагалі байдужими, хтось усміхається. В екстремальній ситуації одні люди здатні зібратися, проаналізувати, оцінити стан речей і розпочати діяти відповідно до обставин, а інші впадають у паніку, губляться. Невже про кузена Бенедикта можна сказати щось погане, невже риси його характеру не проявлялись протягом усього життя. Але, потрапивши в екстремальну ситуацію, він усувається від переживань, боротьби за життя, надіється на інших, що і так було передбачуваним.Наш другий аргумент: в усіх важливих подіях життя діє інстинкт любові. Бранці концтаборів до останнього боролись за життя, допомагали один одному, що дало змогу в нелюдських умовах не тільки вижити, але й зберегти людське обличчя. Тільки любов є основою життя. Любов стала стимулом особливих різдвяних подарунків в оповіданні ” Дари волхвів”, саме вона до вистояти героям у скрутних ситуаціях. “В усіх важливих подіях життя діє… інстинкт любові”,— вважав Поль Шарль Жозеф Бурже.Найповніше особистість розкривається в стосунках з іншими людьми. Тому в творах О.Генрі, Дж.Олдріджа досліджуються міжлюдські стосунки. Отже ми продовжуємо заперечувати, шо екстремальна ситуація допомагає розкрити сутність людини

4,5(87 оценок)
Ответ:
Зайчуля2004
Зайчуля2004
22.03.2023
Филармо́ния (от греч. phileo — любить и harmonia — гармония, музыка) — в некоторых странах: музыкальное общество или учреждение, занимающееся организацией концертов, содействием развитию и пропагандой музыкального искусства.[1][2].

Филармонии содействуют продвижению и художественному росту юных музыкантов, осуществляют обмен артистическими силами с концертными организациями других стран. В составе филармонии постоянные штатные исполнители-солисты, большие музыкальные коллективы и камерные ансамбли[3].

Филармонические общества появились в XIX веке в городах Европы и Америки (Баку, Берлин, Лондон, Москва, Нью-Йорк, Петербург и другие), и они пропагандировали главным образом симфоническую музыку. В XX веке в странах соцлагеря филармонии стали государственными организациями — к 1976 году в СССР насчитывалось 136 филармоний
4,5(3 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ