Объяснение:
Лен масличный - растение длинного светового дня. Требования льна к температуре не очень высокие. Необходимые ему минимальные температуры прорастания - 2 ... 3 ° С (как у зерновых) и сумма температур - 1600 ... 1850 ° С, как правило, характерны для всех областей Украины. Лен масличный можно выращивать даже в горных регионах - до высоты 1600-1800 м. Он выдерживает заморозки до -3 ... 5 ° С, действие которых, однако, может вызвать усиленное базальное ветвление. Более низкие температуры значительно сжижают посевы.
Лен масличный вследствие короткого вегетационного периода (75-125 дней), интенсивного роста и высокого транспирационного коэффициента (420-690) требователен к влаге, однако в меньшей степени, чем лен-долгунец. На начальной стадии развития растений льна масличного потребность во влаге обеспечивается ее зимними запасами. В период интенсивного роста - с мая по июнь - происходит наибольшее потребление воды. Регионы, где нет опасности засухи в начале лета, особенно пригодны для выращивания льна масличного. Обильные осадки в фазе цветения не оказывают негативного влияния на оплодотворение и образование коробочек и семян льна, но в период созревания имеют неблагоприятное воздействие, стимулируя ветвление, цветение и образование коробочек. Ухудшаются условия созревания и сбора, что отрицательно сказывается на качестве семян льна масличного, повышается также пораженность растений болезнями.
©Пропозиція - Главный журнал по вопросам агробизнеса
https://propozitsiya.com/osoblivosti-viroshchuvannya-lonu-oliynogo
Традиція зводить початок Олімпійських ігор до 776 року до н. е., відколи відомо про переможця в бігу Коронбоса. Поступово перелік видів змагань розширювався, відповідно ігри ставали все видовищнішими.
Объяснение:
Традиція зводить початок Олімпійських ігор до 776 року до н. е., відколи відомо про переможця в бігу Коронбоса. Поступово перелік видів змагань розширювався, відповідно ігри ставали все видовищнішими.Традиція зводить початок Олімпійських ігор до 776 року до н. е., відколи відомо про переможця в бігу Коронбоса. Поступово перелік видів змагань розширювався, відповідно ігри ставали все видовищнішими.Традиція зводить початок Олімпійських ігор до 776 року до н. е., відколи відомо про переможця в бігу Коронбоса. Поступово перелік видів змагань розширювався, відповідно ігри ставали все видовищнішими.Традиція зводить початок Олімпійських ігор до 776 року до н. е., відколи відомо про переможця в бігу Коронбоса. Поступово перелік видів змагань розширювався, відповідно ігри ставали все видовищнішими.Традиція зводить початок Олімпійських ігор до 776 року до н. е., відколи відомо про переможця в бігу Коронбоса. Поступово перелік видів змагань розширювався, відповідно ігри ставали все видовищнішими.Традиція зводить початок Олімпійських ігор до 776 року до н. е., відколи відомо про переможця в бігу Коронбоса. Поступово перелік видів змагань розширювався, відповідно ігри ставали все видовищнішими.Традиція зводить початок Олімпійських ігор до 776 року до н. е., відколи відомо про переможця в бігу Коронбоса. Поступово перелік видів змагань розширювався, відповідно ігри ставали все видовищнішими.Традиція зводить початок Олімпійських ігор до 776 року до н. е., відколи відомо про переможця в бігу Коронбоса. Поступово перелік видів змагань розширювався, відповідно ігри ставали все видовищнішими.Традиція зводить початок Олімпійських ігор до 776 року до н. е., відколи відомо про переможця в бігу Коронбоса. Поступово перелік видів змагань розширювався, відповідно ігри ставали все видовищнішими.Традиція зводить початок Олімпійських ігор до 776 року до н. е., відколи відомо про переможця в бігу Коронбоса. Поступово перелік видів змагань розширювався, відповідно ігри ставали все видовищнішими.
1) abc + bca + cab = 100a + 10b + с + 100b + 10c + a + 100c + 10a + b = 111a + 111b + 111c = 111(a + b + c).
Оскільки 111(a + b + c) ділиться без остачі на 111, то твердження задачі доведено.
2) abc - (а + b + с) = 100а + 10b + с - а - b - с = 99а + 9b = 9(11а + b).
Оскільки 9(11а + b) ділиться без остачі на 9, то твердження задачі доведено.