М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Мур214
Мур214
06.06.2023 09:03 •  Другие предметы

Що вивчає наука географія? Пригадайте й назвіть географічні об'єкти вашої місцевості

👇
Ответ:
Zavaw
Zavaw
06.06.2023
Географія — це наука про Землю. її природу, населення та його господарську діяльність, про взаємодію людей і природи. Слово географія в перекладі з грецької мови означає -«землеопис» (гео — земля, графо — пишу), уперше його застосував давньогрецький учений Ератосфен.
Географічні об'єкти — пам'ятки всесвітньої культурної та природної спадщини (у  1972 р. на Генеральній конференції ЮНЕСКО в м. Парижі була підписана Конвенція про охорону всесвітньої культурної та природної спадщини і понад 550 пам'яток було включено до списку світової спадщини людства).
Серед них в Україні: Софійський собор і Києво-Печерська лавра в м. Києві, букові праліси Карпат, Ансамбль історичного центру Львова, геодезична дуга Струве, резиденція Буковинських митрополитів у м. Чернівцях, церква Спаса на Берестові в м. Києві, дерев'яні церкви Карпатського регіону.
4,6(13 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
xachik1998
xachik1998
06.06.2023
1-я часть «Рождение дочери и смерть царицы»
2-я    часть «Новая царица»
3-я    часть «Черный умысел царицы убить подросшую падчерицу»
4-я    часть «Царевна остается одна в лесу»
5-я    часть «Королевич Елисей отправился на поиски царевны»
6-я    часть «Царевна набрела на дом семи богатырей»
7-я    часть «Жизнь царевны у семи богатырей»
8-я    часть «Злая царица узнает о том, что царевна жива»
9-я    часть «Отравленное яблоко»
10-я часть «Хрустальный гроб для умершей царевны»
11-я часть «Елисей в поисках царевны»
12-я часть «Королевич и ожившая царевна»
13-я часть «Смерть злой мачехи и свадебный пир»
4,4(74 оценок)
Ответ:
красотка356
красотка356
06.06.2023
Краєзнавчий музей — місце, де зустрічаються сьогодення і минуле. Коли проходиш по його залах, то відчуваєш, як дух часів, що пішли, наповнює тебе.

Тут можна робити замітки, годинами розглядати дивовижні експонати, а можна просто мріяти, уявляючи себе то скіфом, то солдатом Північної війни, то бійцем, що ставить прапор над рейхстагом.

Екскурсія в краєзнавчому музеї починається з доісторичних експонатів. Це знаряддя праці первісної людини, витвори якнайдавнішого мистецтва, зброя і багато що інше. Проходячи по залах музею, можна побачити, як удосконалювалася людина, стаючи вмілішим, майстернішим, утвореним. Наші далекі предки були великими майстрами, могутніми воїнами, талановитими архітекторами. Відчуваєш гордість за них, що жили багато століть назад і що уміли облаштовувати свій побут з такою ретельністю і вправністю.

Значну цінність становить собою експозиція, що постійно діє, «Друга світова війна». Тут можна побачити те, до чого, здається, не повинне було прагнути людство: знаряддя, призначені для масового вбивства. Друга світова була, за визначенням істориків, індустріальною війною: в убивчу водоверть були втягнуті не тільки народи, але і всі матеріально-технічні ресурси країн-учасниць. В кінці експозиції можна побачити експонати, що розповідають про перемогу в Другій світовій війні, яку взяли війська Радянського Союзу, США, Великобританії і Франції.
4,4(42 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ