М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Какую массу соли растворить в воде массой 540 г. чтобы получить раствор с массовой долей растворенного вещества 10%?

👇
Ответ:
Shakhinya01
Shakhinya01
30.01.2020
1. Ішов справді парубок. На перший погляд йому, може, літ до двадцятка добиралося. Чорний шовковий пух тільки що висипався на верхній губі, де колись малося бути вусам; на мов стесаній борідці де-где поп'ялось тонке, як павутиння, волоссячко. Ніс невеличкий, тонкий, трохи загострений; темні карі очі — теж гострі; лице довгобразе — козаче; ні високого, ні низького зросту, — тільки плечі широкі, та груди високі... Оце й уся врода. Таких парубків часто й густо можна зустріти по наших хуторах та селах. Одно тільки в цього неабияке — дуже палкий погляд, бистрий, як блискавка. Ним світилася якась незвичайна сміливість і духова міць, разом з якоюсь хижою тугою...
2.На самому краї села, од вигону, стояла невеличка хатка, вікнами на широкий шлях. З-за хатки виглядали невеличкі хлівці, повіточки; трохи далі — тік; за током — огород; а все кругом обнесено низенькою ліскою. Зразу видно було, що то плець не дуже заможного хазяїна. Не достатки, а тяжка праця кидалась в вічі. Хата хоч старенька, та чепурна, біла, — видно, біля неї ходили хазяйські руки; двір виметений, чистий; огорожа ціла, хоч і низенька, а ворота дощані-хрещаті.
3.А й дитина ж то вийшла — на славу! Повновиде, чорняве, головате, розумне... Тільки якесь невеселе, вовчкувате, тихе. Другі діти жваві, — як дзиґа крутиться, на місці не всидить... Скажеш йому: дай те! дай друге! — як стріла пуститься... Чіпка, як його звали, — не такий, ні! Оце, було, Мотря чи Оришка скаже: «Подай, Чіпко, води!», або — ножа, або — веретено...» То він і почне: «А де ж воно лежить, чи стоїть?» Отак розпитає, повагом устане, повагом піде, підніме й повагом подасть...
4. Виродок іде! — кричить, забачивши здалека Чіпку, білоголовий хлопчик. — Запорток! — підхопить другий. — Ходім до нього!
5. Такі казочки бабусині, при самотньому житті, осторонь од товариства, пластом ложилися на дитячий розум, гонили в голові думку за думкою, гадку за гадкою. Глибоко западали вони в його гаряче серце, а в душі підіймали хвилю горою — з самого споду до верху. 
6. Закипіла в Чіпки у руках робота. Найняв плуг, волів, зорав поле, засіяв, заборонив; зійшло — як щітка! У косовицю став за косаря — викосив дванадцять копиць сіна. Є чим овечок узиму годувати. Настала жнива — місячної ночі жне. Розгорювався десь на десять рублів; купив у заїжджого цигана стару кобилу; звозив хліб, поставив у току: отакі скирти понавертав!
Дивуються люди, що Чіпка до хазяйства такий удатний! А Чіпка, дивись, у же й хліб вимолотив, сама солома стоїть — завалив увесь город ожередами. Скоту нема. Продав Чіпка більшу половину соломи, кілька мішків хліба, та восени купив корову на ярмарку.
4,6(48 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
vorler
vorler
30.01.2020
Как полагают, «бумага» была изобретена древними египтянами около 4000 г. до н.э. На самом деле ее называли папирус. Это был первый предмет, используемый для записей. Папирус изготавливался из тростника по достаточно сложной для того времени технологии. В итоге получался тонкий жесткий лист.
Если бы папирус не был изобретен, люди никогда бы не получили настоящую бумагу.

С самых древних времен у людей сложился обычай раскрашивать лицо, волосы и тело. Для красоты, для подчеркивания статуса человека в племени, для устрашения врага  люди использовали самые разные средства, называемые сейчас косметикой. Слово "косметика" произошло от греческого «cosmet» - искусство украшать. Настоящей родиной, колыбелью косметики, называют Древний Египет. Искусством создавать косметику владели жрецы, так как в Древнем Египте в загробную жизнь людям разных сословий обязательно нужно было брать с собой определенный обязательный набор косметических средств. Именно там был создан первый путеводитель по созданию и применению самой разной косметики. И создан он был никем иным как самой легендарной царицей Клеопатрой. А рецепты изготовления косметики египетскими жрецами и врачами использовались самим Гиппократом.
4,8(35 оценок)
Ответ:
kimyan123makc
kimyan123makc
30.01.2020
Бути чи не бути? Століття таке питання турбує не тільки навчених життям людей похилого віку, а молодих, ледь вступили в життя. Серця людські шукають сенс життя, борючись за особисту, своє лише місце в світі. Це гра на виживання і швидкість. Це азарт, який вимагає вкладень. Це розбиті об побут мрії і плани. Це роздерті на шматки долі. А щастя? Про нього ми забуваємо. Як той Ікар летів назустріч сонцю, так нинішні ми поспішаємо назустріч світу. А світ буває зол. А життя проходить швидко. Схаменіться!
4,6(65 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ