М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Установіть, що спільного й відмінного в тектонічній будові Північної і Південної Америки

👇
Ответ:
francyz19841
francyz19841
29.05.2022
В основі обох материків лежать давні докембрійські платформи. Хвиляста поверхня фундаменту Північноамериканської платформи сприяла формуванню різних за висотою рівнин. На північному сході як Північної, так і Південної Америки фундаменти платформ виходять на поверхню, утворюючи щити, на яких сформувалися височини. Південно-східна частина фундаментів платформ обох материків перекрита потужною товщею осадових відкладів. Найбільша область мезозойської та альпійської складчастості виникла на заході материків внаслідок руху Тихоокеанської літосферної плити назустріч Північноамериканській та Південноамериканській літосферним плитам. Саме тут підносяться у Північній Америці Кордильєри— одна з найвеличніших гірських систем, а в Південній Америці — Анди. На відміну від Південної Америки, на сході Північної Америки є область каледонської та герцинської складчастості, на якій розташовані старі невисокі гори Аппалачі. Навколо Мексиканської затоки утворилася молода платформа палеозойського віку. Але в цілому тектонічна будова обох материків дуже подібна.
4,8(7 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Айка1111116789
Айка1111116789
29.05.2022

Учителя наши вторые родители. Они стараются подготовить нас к тому, что ждет за порогом взрослой жизни. Они любят нас и оберегают, как близкие друзья. Учителя наша опора в детстве, и очень часто они становятся и во взрослой жизни. Именно это родственное отношение учителей к нам и порождает чувство странной вины, когда ты не оправдываешь надежд преподавателя. Они вкладывают в нас все свои силы, лелея и вскармливая, словно птенцов - нежно, заботливо. А мы далеко не всегда оправдываем ресурсы, вложенные в нас учителем эта нежная любовь преподавателя к своим ученикам и побуждает нас чувствовать вину за все свои проступки, стоит лишь взглянуть в добрые, грустные глаза учительницы...

4,4(67 оценок)
Ответ:
zahar64
zahar64
29.05.2022

Велику роль у розвитку людини грає сімейне виховання, умови розвитку. Але навіть виховуючись в одній сім'ї, діти часом виростають дуже різними. Отже, саме положення дитини в сім'ї робить на нього вплив.

У свідомості кожної людини існує "розумова картинка" старшого і молодшого дитини, "сукупність образів пам'яті", які їм відповідають.

При цьому важливо відзначити, що ці стереотипні уявлення про старшого і молодшого дитину дуже впливають на особистість людини, яка є старшим або молодшим. Справді, ми, батьки, абсолютно по-різному ставимося до своїх старшим і молодшим дітям, чекаємо від них різних речей. Тож чи варто дивуватися тому, наскільки різними вони виростають?

Для того щоб виявити стереотипні уявлення про старших і молодших дітей, що стосуються їх типового поведінки, характеру і зовнішності, в новосибірському педагогічному університеті проводилося спеціальне дослідження, в якому брало участь більше сотні людей. Вийшло чотири групи уявлень: старші про молодших, старші про старших, молодші про старших, молодші про молодших.

Резюмуючи дані дослідження можна сказати наступне:

Типова зовнішність. Старших дітей описують (і група старших, і група молодших) як високих, а молодших як маленьких, низьких. Можливо, це пов'язано з тим, що під час фізіологічного росту старша дитина вище молодшого. Старший брат (сестра) - акуратний і стрункий, а група старших відзначає в молодших неакуратність. Якість сили відзначають як у молодших, так і у старших дітей. Група молодших відзначає у себе безтурботність і усмішливість. При описі зовнішності часто характеризуються очі (колір) - ознака краси, близькості, волосся - ознака краси.

Типове поведінку. Старший - працює, навчає, дбає, допомагає, радить. Для групи молодших до поради найбільш важливі. Таким чином, старший виконує функції дорослого. При описі поведінки молодшого дитини найчастіше і в групі молодших, і в групі старших зустрічаються дієслова "грає", "навчається" і дієслова активного поводження (бігає, стрибає, скаче). Група старших вважає, що молодші багато конфліктують, тоді як молодші про себе такого не говорять. Можливо, молодші сприймають таку поведінку як відстоювання самостійності, а старші як бунт, конфлікт.

Типовий характер. Група молодших, описуючи старшого, ставить на перше місце спокій. Можливо, це пов'язано зі сприйняттям старшого як дорослого, на противагу своєму активному, дитячому поведінки. У старшого також відзначаються якості, важливі для діяльності (відповідальність, розсудливість, цілеспрямованість, серйозність), і "батьківські якості" (строгість, справедливість, доброта). При описі характеру молодшого дитини група молодших на перше місце ставить характеристику "веселий". Опис молодшого наповнений емоційними характеристиками (веселий, вередлива, легковажний, товариський, запальний). Молодші відзначають у себе гнучкість і розум, тоді як старші вважають їх легковажними і залежними.

Отже, старший брат (сестра) представлений високим, великим і струнким. Він володіє характеристиками дорослої людини: досвідчений, відповідальний, розсудливий. Його діяльність часто пов'язана з керівництвом (вчить, виховує, допомагає), більше орієнтована на інших.

Молодший брат (сестра) представлений маленьким, низьким. Він має характеристики дитини: вередлива, цікавий, веселий, залежна. Його діяльність спрямована на розваги, емоційний взаємодія (грає, гуляє, спілкується, веселиться, піклується про емоційну атмосфері), більш орієнтований на власне задоволення. У зв'язку з більш вираженою дитячої позицією молодшому часто доводиться доводити свою самостійність, чого старшому робити практично не доводиться.

Виростаючи, люди все одно залишаються старшими або молодшими. Погодьтеся, що майже кожен з нас може легко классіфіровать більшість своїх знайомих за ознакою старшинства в батьківській родині.

4,5(25 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ