Дано: SO3, H2O V(H2O) = 420 мл m(SO3 )= 40 г ρ( H2O) = 1 г/мл ω(H2SO4) =? |
Решение: 1. Определим массу H2SO4 в полученном растворе: M(SO3) = 32 + 16•3 = 80 г / моль M(H2SO4) = 1 •2 + 32 + 16 •4 = 98 г / моль 40 : 80 = х : 98 х = 49 г. серной кислоты в полученном растворе 2. Определим массу раствора: mр-ра = m(H2O) + m(SO3) m(H2O) = V(H2O) • ρ (H2O) = 420 • 1 = 420 г mр-ра = 420 + 40 = 460 г раствора 4.Определим массовую долю серной кислоты в полученном растворе: ω(H2SO4) = m(H2SO4) : mр-ра = 49 : 460 = 0,106 или 10,7 % Ответ: ω(H2SO4) = 0,106 или 10,7 % |
ответ: Чертёж из трёх проекций см. на фото. Там же таблица с точками.
Объяснение:Ручкой проставлены размеры, которые на чертеже надо выполнять карандашом Т тонкой сплошной линией.
На чертеже из трёх проекций зелёным цветом показаны грани, которые не параллельны ни одной из плоскостей проекций.
Красным цветом показано построение точек на проекциях. Точка 1 на всех проекциях - невидимая точка, поэтому правильнее брать её в круглые скобки.
На наглядном изображении зелёным цветов выделены рёбра, которые проецируются на фронтальную плоскость в натуральную величину, т.к. они ей параллельны. Красным цветом выделены рёбра, которые проецируются на фронтальную плоскость в точку, т.к. они перпендикулярны к ней. С искажением проецируются рёбра, которые проведены простым карандашом.
Кажется ответила на все вопросы. Удачи!
Однією з перших форм художнього мислення поряд з міфом була байка — коротке оповідання, найчастіше у віршованій формі, переважно сатиричного характеру. Найчастіше героями байки є звірі, рослини, неживі предмети, які дають можливість говорити про вади чи недоліки людей. І читач, як правило, дуже добре розуміє алегоричні образи цих творів.Герої байки І. Крилова "Квартет" "вигадниця Мартишка, Осел, Козел та клишоногий Мишка" взялися не до своєї справи і тому мають дуже смішний та жалюгідний вигляд. Ця байка вчить нас, що кожен повинен виконувати ту роботу, до якої має хист, особливо коли це стосується такої витонченої сфери діяльності, як мистецтво.Отож, хоча байки почасти і "смішні", у них йдеться про серйозні та повчальні речі. Байки застерігають людей від дурних учинків. Вони, немов через збільшувальне скло, показують різні сторони людського життя, змушуючи читача замислитися над тим, який вигляд він має в тій чи іншій ситуації. Байки допомагають людям позбутися своїх недоліків. І в цьому, на мою думку, секрет довголіття цього літературного жанру.
Ответ к задаче представлен в виде рисунка и приложен к ответу