Климко – сирота. щирий, добрий, працьовитий; мужній, вольовий; благородний, чуйний, уважний, турботливий, винахідливий. прагнення навчитися; відповідальний за доручену справу; шанобливе ставлення до дружби . Головний герой виявляє непереборну готовність дійти до заповідної мети, терпляче зносячи важкі випробування. Г. Тютюнник втілив в цьому творі свій ідеал людини у маленькій сирітській душі. Климко носив стільки доброти, милосердя, співчуття до знедолених і стражденних. Він не боявся в 11 років вирушити в далеку дорогу по сіль. Цей маленький лицар ризикував власним життям, щоб врятувати близьку йому людину. Образ Климка вимальовується з автобіографічного життя автора. Вразлива від природи, ніжна душа хлопчика стає ще чутливішою від пережитих подій у дитинстві і ще з малих літ він почувається самотнім, ніким не захищеним мандрівником. Усе своє коротке життя Климко більше піклувався про інших, ніж про себе. Утрати-вши єдину рідну людину, Климко не може опанувати себе, аж поки не виникла потреба опікуватися долею своєї вчительки. Доля немов винагородила хлопчика за високе благородство помислів і вчинків. Але зла було так багато, що воно не дало маленькому добро творцеві лишитися живим. Війна полонила всіх у свої обіймах… . Ця повість страшна своєю правдою про війну і красивою правдою про благородних людей. Схиляючи голову перед пам’яттю дітей, що загинули на війні, ми маємо докласти всіх зусиль, аби не опалював вогонь війни душі дітей.
А) Это не проблема персонала. Если есть возможность - поселить в более дешевый номер, который ему подойдет, если нет, то пусть ищет номер в другом месте.
Б) Если речь про сотрудника отеля, то он связывается с отделом бронирования, который связывается с клиентом. Любое изменение номеров - это деньги, и решение принимает не сотрудник на стойке.
Всё, что выходит за пределы договора с турфирмой, по желанию клиента и за отдельную плату.
В) Если есть свободные равнозначные номера, можно их предложить. Или пусть доплачивают при наличии более дорогого незанятого номера.
В остальных случаях — просто отвечать отказом.
Г) Извиниться во-первых. Убедиться, что в ближайший час не освободится какой либо номер и предложить номер в другом равнозвездочном отеле предварительно забронировав его и взять плату с клиента за это, предложить обед (или ужин) в их ресторане пока ждет. Ну и конечно наказать виновного за потерю брони и в следствии этого потерю клиента.
Д) Вы не имеете права этого делать, это должен делать сам человек, так как для этого требуются документы подтверждения личности и их может использовать только сам человек, кому они принадлежат.
Е) Если они готовы заплатить все издержки, то почему бы и нет. Но если нет, то вы не обязаны.
Ж) Если есть свободные равнозначные номера, можно их предложить. Или пусть доплачивают при наличии более дорогого незанятого номера.
В остальных случаях — просто отвечать отказом.
Решение к задаче по физике представлено в виде картинки и приложено к ответу