Кросс – бег по пересеченной местности. Это легкоатлетическая дисциплина, которая направлена на гармоничное физическое развитие человека. Занятия кроссом благотворно влияют на организм в целом: развивают силу мышц, укрепляют нервную систему, улучшают кровообращение и дыхательную работу. Кроме того, кроссы развивают сообразительность человека, умение преодолевать препятствия и распределять свои силы. Разумеется, все это дается со временем. И начинать кросс по желанию опасно для неподготовленного организма. Для этого и существует кроссовая подготовка.
Объяснение:
Дійсно, ця краса просто впадає в око з перших сцен: гарна дружина, чудові діти, затишний будинок, чоловік, який дістав підвищення по службі. Але уважний читач одразу помічає штучність. Вона у зверхньому ставленні Хельмера до дружини та його зверненнях до неї: «білочка», «жайворонок»; вона у надмірній веселості Нори, також штучній, як з'ясовується в ході п'єси, у її спробах удавати із себе легковажну ляльку і марнотратку. Єдине, що в її житті справжнє — кохання до чоловіка. Але й воно виявиться лише ілюзією.
За бездоганною службовою репутацією та зовнішньою пристойністю Торвальда Хельмера, чоловіка Нори, ховаються егоїзм, дріб'язковість, жорстокість, байдужість та лицемірство. Його лагідне ставлення до дружини змінюється на протилежне через, на погляд сучасної людини, курйозну ситуацію: Нора взяла гроші в борг, щоб врятувати життя чоловіка. Жінка підробила підпис батька, адже не мала права на позику, але під підписом поставила число, коли батька вже не було серед живих. І той самий Хельмер замість подяки намагається позбавити Нору права виховувати дітей і жити з ним під одним дахом.