М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

При росте числа видов ценных бумаг в портфеле, доходности которых не коррелированны, риск портфеля уменьшается:

👇
Ответ:
Правильные ответы к тесту выделены
Тест  прошел проверку
ставим +1 к ответу)
4,7(64 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
vddrobysheva
vddrobysheva
12.11.2021
Из отрывка С.Т. Аксакова «Первая весна в деревне» мне  больше   всего   запомнился   эпизод , когда  Сережа  застал прилетевшую дичь с зимовки. То были и утки, и другие птицы.  Он  попросился у матери на улицу, оделся тепло и побежал наблюдать за этим  событием . Вместе с отцом и Евсеичем они отгадывали по голосу какая именно птица пролетает мимо.  Сережа  был «поражен, обезумлен таким зрелищем».  Он  «слушал, смотрел, и тогда ничего не понимал, что вокруг происходило: только сердце то замирало, то стучало как молотком; но зато после  все  представлялось, даже теперь представляется ясно и отчетливо, доставляло и доставляет неизъяснимое наслаждение!».
4,5(99 оценок)
Ответ:
МашаНяша01
МашаНяша01
12.11.2021

Коли 25 квітня 1719 року в книжкових лавках Лондона з’явилася книга Д. Дефо «Життя і дивовижні пригоди Робінзона Крузо» на її фронтисписі був представлений портрет Робінзона. Він, мальований невідомим художником, здавався справжнім портретом героя книжки. Згодом багато хто з художників, ілюструючи «Робінзона», брали його за взірець для своїх малюнків.

В 1720 році у Франції вийшли перші дві частини «Робінзона» з гравюрами на міді Беркара Пікара, які були першими ілюстраціями до «Робінзона». В кінці XVII – початку XIX століть особливою популярністю користувалися гравюри Т. Стотхарда. Пізніше з’явилися малюнки французького художника Жана Гранвіля.

Серед російських художників оригінальні ілюстрації до роману створив Дмитро Кардовський. У 1922 році він написав цикл акварельних малюнків до «Робінзона Крузо». В 1974 р. з ілюстраціями Миколи Попова роман вийшов в серії «Библиотека всемирной литературы», і в 1975 р. художник отримав Гран-прі Міждународного бієнале ілюстрації (BIB) у Братиславі. В 1986 р. побачив світ «Робінзон» з ілюстраціями Ігоря Ільїнського.

До тематики «робінзонади» активно зверталися і українські митці. Серед них і Тарас Григорович Шевченко, який створив образ Робінзона, перебуваючи на засланні у 1856 р. Шевченківський малюнок вражає поєднанням фізичної і духовної сили. Адже на ньому погляд Робінзона спрямований на велику книгу, від якої йде сяйво. Це Біблія, яка допомагає йому побороти свою самотність.

У Львові в 1929 році в серії «Золота бібліотека української дитини» був виданий роман, ілюстрований талановитим художником Антіном Манастирським. У 1934 та 1936 рр. твір видавався з ілюстраціями українського графіка Йосипа Дайца.

Тема Робінзона та його пригод цікава і багатьом сучасним художникам. Так, у 1985 році в одеському видавництві «Маяк» вийшов роман з ілюстраціями Олександра Литвинова (переклад М. Шишмарьової). У 2003 році у Львові видавництво «Аверс» видало твір із малюнками Іветти Ключковської, яка створила цикл із понад 100 ілюстрацій. У харківських видавництвах «Фактор» книга вийшла з ілюстраціями Олени Полященко (2003), «Пегас» – Вадима Петрова та Тетяни Пліски (2004), Михайла Курдюмова (2010). У 2009 р. видавництво «Країна мрій» видала роман, ілюстрований Ольгою Московченко.

4,7(98 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ