1)4х+8х=12х+1
12x-12x=1
0=1 корней нет
2)х-5=2х+3-(-х+2)
x-2x-x=1+5
-2x=6
x=-3
3)4х+5=2(х-1)+2х
4x-2x-2x=2-5
0=-3 корней нет
4)5-(3х+1)=-3(х-7)
5-3x-1=-3x+21
-3x+3x=21+1
0=22 корней нет
Тому для Раскольникова Соня стає символом вічної жертовності, символом душі, потоптану цим жорстоким світом. Але Соня вірить в якийсь глибинний сенс життя, споконвічний сенс людського буття взагалі. Пішовши на вбивство, Раскольников придушив у собі відчуття повноти життя, задавив в собі бажання жити. А Соня живе цим відчуттям постійно, хоча сама перебуває в жахливому зганьбленої положенні повії.
Образ Соні має два трактування: традиційну і нову, дану В. Я. Кірпотіним. Згідно з першою, в героїні втілені християнські ідеї, по другій - вона носителька народної моральності. У Соні втілений народний характер в його нерозвиненій “дитячій” стадії, причому шлях страждань змушує її еволюціонувати за традиційною схемою релігійної - у бік юродивий - недарма вона настільки часто зіставляється з Лізавету.
Добро - это душевная щедрость, бескорыстное стремление человека заботиться о благополучии другого человека, о благополучии животного или природы.
Поднять тяжелую сумку старенькому соседу на пятый этаж , накормить бродячую собаку, полить цветы во дворе, улыбнуться грустному человеку другу в подготовке к контрольной, найти котенку теплый дом, все это - добро.
Понятие добра тесно связано с определением счастья. Счастье - это удовлетворение условиями существования, как в физическом, так и в духовном смысле. Когда человек дарит добро, он сам становится счастливее, видя, что кому - то стало лучше, теплей и радостней жить на этом свете.
корней нет
============================================
============================================
корней нет
============================================
корней нет