Під час оформлювання документів треба дотримуватися головних правил їх складання, що передбачають правильне написання реквізитів, їх розміщення на бланку документа або чистому аркуші паперу. Додержання цих вимог надає документові юридичної чинності.
Реквізити
Розташовування та правила оформлювання
1
2
01 - Державний Герб України, Герб Автономної Республіки Крим
Державний герб України зображують відповідно до Постанови Верховної Ради України "Про Державний герб України", герб Автономної Республіки Крим - відповідно до нормативно-правових актів Автономної Республіки Крим. На бланках з кутовою розташованістю реквізитів розмішують на верхньому березі бланка над серединою рядків з назвою організації, на бланках з поздовжньою розташованістю реквізитів - у центрі верхнього берега. Розмір зображення: висота -17 мм, ширина -12 мм.
02 - Емблема організації або товарного знака (знака обслуговування)
На лівому березі бланка на рівні назви організації. Емблему не відтворюють, якщо є зображення Державного герба України. Зображення емблеми реєструють згідно з установленим порядком. На бланках недержавних організацій дозволено розташовувати зображення емблеми на верхньому березі документа, на бланках документів державних організацій - зображення Державного герба. Не можна на бланку замінювати назву організації зображенням емблеми, навіть якщо назву повністю відтворено в емблемі.
03 - Зображення нагород
На лівому березі бланка на рівні реквізитів 07 і 08.
04 - Код організації
Після реквізиту "Довідкові дані про організацію" (09) відповідно до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ).
Объяснение:
- тело разделено на головогрудь и брюшко;
- усиков нет;
- на головогруди 4 пары ходильных ног; еще две пары конечностей преобразованы в педипальпы, служащие для захвата и удерживания добычи, и хелицеры — орудия для измельчения и раздавливания пищи;
- имеется наружный хитиновый скелет;
- органы дыхания могут быть двух типов и присутствовать совместно или раздельно: легочные мешки и трахеи;
- выделительная система представляет собой пару большей частью ветвящихся мальпигиевых сосудов — трубчатых канальцев, образованных за счет впячивания средней кишки;
- кровеносная система незамкнутая;
- нервная система образована брюшной нервной цепочкой; надглоточный нервный узел, имеет более сложное строение, чем у ракообразных, глаза простые.