М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Denisgurlo
Denisgurlo
18.06.2021 09:29 •  Другие предметы

После того как ложку, имеющую комнатную температуру, опустят в горячий чай, внутренняя энергия

👇
Ответ:
Myrzik007
Myrzik007
18.06.2021
Я точно не помню или так или нет ну будет 56ав
4,5(33 оценок)
Ответ:
ответ остается без изменении, то есть ничего не надо писать. Здесь нету одинаковых переменных. Если бы было типо такого: 21ab - 7ab + 42 ответ был бы таким, 21 вычитаем 7 так как переменные одинаковые, а 42 не трогаем, и ответ будет 16ab
4,5(7 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Professor2004
Professor2004
18.06.2021
1) 1,2мм
2) сплошная толстая основная - линия видимого контура, сплошная тонкая - линии размерные и выносные, штриховая - линия невидимого контура, штрихпунктирная - осевая и центровая
3) с осевых
4) расстояние между штрихами обычно делают 1 – 2 мм, а величина штрихов для чертежей формата АЗ может быть принята равной от 3 до 5 мм.

Длина штрихов от 5 до 30 мм, расстояние между ними от 3 до 5 мм (для учебных чертежей длину штрихов рекомендуют 20 мм). Толщину штрихпунктирной линии берут от s/4 до s/3.
4,5(4 оценок)
Ответ:
vovova2020
vovova2020
18.06.2021

Нещодавно на уроці зарубіжної літератури ми вивчали твір В.Бикова «Альпійська балада». Мене відразу захопив сюжет повісті. Коли я дочитала до кінця, була вражена ще більше. Це трагічна історія людського життя під час другої світової війни. Я побачила  справжню велич, силу і красу звичайних людей у страшні воєнні часи.

    Головний герой утікає з концтабору. «Звірі» вийшли на полювання, його переслідували пащі натренованих собак. Багато довелося пережити Іванові у його нелегкій дорозі на волю. Знайомство із Джулією. Зустріч з голодним божевільним і його загибель. Іван дуже хотів його врятувати, але не міг, бо інакше би усіх зловили. Совість не дозволяла кинути напризволяще Джулію, він ніс її, коли вона була знесилена і втратила віру на порятунок. Джулія перев’язувала рани, що боліли і дошкуляли йому. Почуття кохання, що спалахнуло у такий тривожний час, додало сили утікачам. Ми бачимо, що справжні люди є добрими, щирими і людяними навіть тоді, коли перебувають у нелюдських умовах. 

    Наприкінці твору вражає самопожертва головного героя. Глибокий сніг ховає Джулію від ворогів. Іван загинув, але своїм вчинком врятував дівчину.

    На жаль, твір воєнної тематики перегукується з сьогоденням. На сході країни триває війна. Там також є герої: сміливі, сильні, готові до самопожертви. Вони здатні протистояти долі, готові до важких випробувань.

 

4,8(3 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ