М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
All2006
All2006
29.12.2020 07:12 •  Другие предметы

Прочитайте статью 21 Федерального Закона РФ «О противодействии терроризму» и ответьте на вопросы:

👇
Ответ:
Настя6890
Настя6890
29.12.2020
надо все время делать то чем ты нехотел заниматся никогда, потому что я хочу стать своей собственной лиян остью

... заниматься тем , чем занимается тот кем ты хочеш стать, потому что без этого ты не станкшь лучше его!
4,8(18 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
dashayudina04
dashayudina04
29.12.2020

Термін "фізична якість" віддзеркалює рухові можливості людини в основі яких лежать її природні задатки.

Отже, фізичні якості—це розвинуті у процесі виховання і цілеспрямованої підготовки рухові задатки людини, які визначають її можливості успішно виконувати певну рухову діяльність. Наприклад, для подолання великого зовнішнього опору потрібна, перш за все, відповідна м'йзова сила; для подолання короткої відстані за якомога менший час потрібна прудкість; для тривалого й ефективного виконання фізичної роботи потрібна витривалість; для виконання рухів з великою амплітудою необхідна гнучкість; а для раціональної перебудови рухової діяльності відповідно до зміни умов необхідна спритність.

Фізичне навантаження — це певна міра впливу рухової активності людини на організм, що супроводжується підвищенням (відносно стану спокою) рівнем його функціонування.

Поняття "фізичне навантаження" відображає той факт, що виконання фізичних вправ викликає перехід енергозабезпечення життєдіяльності організму людини на вищий, ніж у стані спокою, рівень. Наприклад, уже повільна ходьба (швидкість 3 км/год) викликає збільшення обміну речовин у 3 рази, а біг з біля граничною швидкістю - у 10 і більше разів. Та різниця, яка виникає в енергозатратах між станом фізичної активності та станом спокою, характеризує рівень фізичного навантаження.

Судити про величину фізичного навантаження можна і за показниками ЧСС, частоти та глибини дихання, хвилинного та ударного об'ємів серця, кров'яного тиску тощо. Певну інформацію в цьому зв'язку для вчителя можуть також дати такі показники як інтенсивність потовиділення, ступінь почервоніння, блідість, погіршення координації рухів. Всі названі показники відображають внутрішнє навантаження. До зовнішньої сторони навантаження належать його обсяг та інтенсивність.

Інтенсивність навантаження — це кількість виконаної роботи за одиницю часу. Вона характеризує силу впливу конкретної вправи на організм.

Обсяг навантаження визначається тривалістю роботи та загальною кількістю вправ, виконаних на занятті: наприклад, в силовому тренуванні обсяг навантажень визначається кількість повторень та загальною масою піднятого вантажу; в спортивних іграх та поєдинках — часом рухової активності.

Досягнути ефективності при вдосконаленні фізичних якостей можна лише за умови чіткого дозування навантаження. Тобто, у кожному конкретному випадку необхідно забезпечити такий його обсяг і

4,5(1 оценок)
Ответ:
emelik96
emelik96
29.12.2020
В.В. Голицын не смог провести реформы, поскольку он был фаворитом царевны Софьи, которая проиграла борьбу за власть Петру I. В результате Голицын оказался в ссылке. Я слышал мнение, что Голицын виноват в этом сам: в решающий момент он командовал армией, но не выступил в поддержку Софьи. Я думаю, что он не мог ничего сделать. Тогда вера в царя была столь сильна, общество столь патриархально, что выступление против мужчины законного царя Петра в поддержку женщины Софьи армия не поддержала бы (могла бы поддержать, если бы состояла из иностранных наёмников, но эту реформу Голицын не провёл). Основные его планы:

1) дать крестьянам личную свободу (но не дать при этом земли, как в Западной Европе);

2) ввести «поголовную» подать с крестьянских хозяйств (фактически она будет введена Петром под название «подушной»);

3) дальше развивать торговлю и ремёсло в стране;

4) заменить дворянского ополчения наёмной армией.
4,7(1 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ