М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

К раствору, содержащему 14,8 г гидроксида кальция, прилили избыток раствора карбоната натрия. Рассчитайте массу образовавшегося осадка

👇
Ответ:
ivanpanyushkin1
ivanpanyushkin1
23.10.2020
Na2CO3 + Ca(OH)2 = 2NaOH + CaCO3↓
n(Ca(OH)2)= 14,8/74=0,2 моль
n(CaCO3) = n(Ca(OH)2)=0,2 моль
m(CaCO3) = 0,2*100 = 20 г
4,5(74 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
olga88888888888888
olga88888888888888
23.10.2020

1.Такий "характер" надавав жовнірові невразливості або військової вправності. Потім від "характер", як замовлений предмет, пішло "характерник", як людина що має "характер" та останнє трансформувалось у будь-який прояв надзвичайних здібностей. Ці здібності вже почали називати "характерства".

2.Поріг — найменша величина, кількість чого-небудь, мінімальна сила тощо, що уможливлює вияв певної ознаки або якомті. Загалом їх є 3: поріг больового відчуття, поріг чутності, поріг чутливості.

3.Ди́ке По́ле — традиційна назва чорноморських степів у XVI—XVII вв.

4.Назва «Запорозька Січ» означає, що знаходилася вона за порогами Дніпра. Також етимологію слів виводять від «сікти»

5.Козацьке військо було універсальним. Ударну силу козацького війська становила піхота, озброєна рушницями, холодною зброєю[7]. Кількість шеренг козацьких стрільців не була сталою. Козаки вели вогонь з рушниць стоячи, з коліна, навіть лежачи. Козацька кіннота являла собою легку кавалерію з відповідними завданнями — розвідка, флангові атаки, переслідування, рейди, заманювання до пастки тощо Кіннота атакувала неприятеля «лавою»; якщо не перемагала — відступала під прикриття піхоти.

Объяснение:

Надіюсь , і не запізно

4,8(18 оценок)
Ответ:
Rina666
Rina666
23.10.2020

Флора Чорного моря включає близько 1 тис. видів водоростей, значна кількість бактерій, грибів і тільки декілька видів вищих покритонасінних рослин. Значна роль бактерій в біохімічних процесах моря. Як відомо, на глибинах 150-200 м води Чорного моря насичуються сірководнем. У міру збільшення глибини, концентрація цього газу у воді збільшується і на глибині близько 1000 м досягає 6 мл/л. Причиною утворення такої кількості сірководня являються бактерії роду мікроспіра. Вони живуть в безкисневому середовищі і для життєдіяльності використовують кисень, що отримується з сульфатів, виділяючи при цьому вільний сірководень. Взагалі біохімічні процеси, що протікають на морському дні різноманітні і складні, а мікроорганізми, що мешкають в донному мулі активно беруть участь в цих процесах і кругообігу азоту, сірки, вуглецю і фосфору. Саме тому з видаленням від берега кількість мікроорганізмів в кисневому шарі Чорного моря зменшується, а в сірчано водневому - збільшується, а біомаса бактерій в Чорному морі значно перевищує біомасу рослинного і тваринного планктону.Завдяки біолюмінісцентній здатності деяких пірофітових водоростей ігається незвичайне явище свічення моря. Ці водорості, які в Чорному морі виявлено 163 види, живуть у воді і на піщаному дні і коли в серпні-вересні вони починають бурхливо розвиватися (особливо ночесвітка). Вдень ігається "цвітіння моря", а вночі - свічення. Світло має безліч відтінків, але частіше буває сріблясто-білим. Особливо інтенсивно свічення буває в прибережній зоні і посилюється при невеликому хвилюванні.Із зелених водоростей найбільш поширені морський салат, ентероморфа і бріопсис. Ця водорості розміром до 15 см поширена повсюдно і нагадує пташине перо.Бурі водорості мешкають в прибережній зоні, ростуть до глибини 15-20 м і широко поширені в Чорному морі. Влітку біля берега можна зустріти водорості диктіоту. Восени в прибережжі до самого урізання води бурхливо розвивається бура водорості дилофус. З великих бурих водоростей складної будови (аналогічних саргасовим), назвемо світлолюбну цистозіру, що утворює на дні великі чагарники.Покритосіменні представлені морською травою - зостерою. Під час штормів хвилі відривають морську траву і викидають на берег, де вона іноді розжарюється в значних кількостях.

Объяснение:

Скороти)

4,5(91 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ