Объяснение:
Большая часть равнины лежит в умеренном климатическом поясе. Он формируется под воздействием воздушных масс, приносимых с Атлантического океана. Для этого типа климата Восточно-Европейской равнины характерны достаточно холодная зима и теплое лето. В зависимости от местности средняя температура в летний период варьируется от +12 градусов (например, побережье Берингова моря) до +24 (например, в Прикаспийской низменности).Средняя температура января изменяется от -8 градусов в западной части до -16 градусов в Предуралье.
Русская равнина подвержена западному переносу воздушных масс. Благодаря сглаженному рельефу равнины перенос воздушных масс происходит свободно. Западный перенос воздушных масс – это перенос воздуха с запада на восток. Атлантический воздух летом приносит прохладу и осадки, а зимой тепло и осадки.
Частым явлением в холодное время года является приход циклонов. На территорию Русской равнины зимой происходит вторжение от 8 до 12 циклонов. Осадки по равнине распределяются неравномерно. Самыми увлажненными являются Валдайская и Смоленско-Московская возвышенности.
Характерной чертой Восточно-Европейской равнины является яркое проявление широтной зональности (последовательная смена зон от тундры до полупустынь). средняя годовая сумма осадков здесь составляет 700 мм.
Євангелії написано, що Ісус Христос поглянув на юнака з любов’ю…Незвичайна істина! Христос любить людину – і вас, і мене. Він любить навіть тоді, коли усі збайдужіли, коли дружина, чоловік або діти ненавидять вас. Ісус віддав за вас Своє життя. Що ще потрібно, щоб довести любов?
«Учителю Добрий, що робити мені, щоб успадкувати вічне життя?» (Лк. 18:18).
Христос відповів, що юнак мусить виконати заповіді.
Невже виконанням заповідей можна досягти вічного життя? Певен, що ні. Юнак з самісінького початку поставив Христу неправильне запитання: «Що зробити?», − а отже, отримав логічну відповідь: «Роби!» Якби завдяки добрим справам можна було здобути вічне життя, Ісусу не потрібно було б страждати на цій землі.
Проте навіть сьогодні багато людей сподіваються вчинками заслужити вічне життя. Нещодавно один чоловік сказав мені, що йому вже недалеко до Божого Царства,бо ось уже місяць він не палить і не п’є. Людина вважає, що стосовно Бога вона зробила добру справу,але насправді усе інакше.
Спробами заробити Небесне Царство опікуються чимало людей. Давати милостиню, ходити до церкви, молитися, любити ближнього – ось далеко не вичерпний перелік можливих добрих справ.
Заможний юнак змалку виконував заповіді: нікого не вбив, не вкрав, не чинив перелюбу, − та, незважаючи на це, відчував у серці тривогу за своє майбутнє. Причиною такої тривоги є наша гріховність.
У книзі Ездри 9:6 написано: «Беззаконня наші помножилися понад голову, а наша провина виросла аж донеба!» Ось, виявляється, у чому заковирка! Наша гріховність супроводжує нас від народження .Тягар гріхів лежить на наших плечах , і позбавити від нього не в змозі навіть найкращі діла.
Саме тому у світ прийшов Ісус Христос. Біблія говорить: «Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне» (Ів. 3:16). Життя вічного можна досягнути, лише повіривши в жертву Божого Сина Ісуса Христа. Іншого не існує. Ісус прийшов для того, щоб звільнити нас від тягаря гріхів. «Він тілом Своїм Сам підніс гріхи наші на дерево, щоб ми вмерли для гріхів та для праведності жили; Його ранами ви вздоровилися» (1 Петр. 2:24).
Джерело: https://slovoproslovo.info/yak-dosyagti-vichnosti
Объяснение: