М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Какое расстояние пройдет поезд со скоростью 75 км/ч за 3/5 ч?

👇
Ответ:
2005NeZnayka2005
2005NeZnayka2005
26.08.2021

решение задачи

Какое расстояние пройдет поезд со скоростью 75 км/

4,4(80 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

Все́світ — весь матеріальний світ, різноманітний за формами, що їх набуває матерія й енергія, разом з усіма галактиками, зорями, планетами та іншими астрономічними об'єктами.

Всесвіт настільки великий, що його розміри важко уявити. Всесвіт, досліджуваний астрономами, — частина матеріального світу, що доступна дослідженню астрономічними засобами, які відповідають досягнутому рівневі розвитку науки (часто цю частину всесвіту називають метагалактикою), простягається на 1,6·1024 км і нікому не відомо, наскільки він великий за межами видимої частини.

У вужчому сенсі під Всесвітом розуміється світ небесних тіл із законами їхнього руху та розвитку, їхній розподіл у часі і просторі. Матерія у Всесвіті розподілена вкрай нерівномірно, значна частина її зосереджена в окремих більш або менш щільних космічних тілах: галактиках, зорях і туманностях. Відстані між окремими об'єктами як правило, вимірюють у світлових роках, тобто відстанях, які світло проходить за один рік (від Сонця до найближчої до нас зорі воно йде понад 4 роки).

Вкрай важкі завдання — вивчення історії розвитку Всесвіту і проблема виникнення його великомасштабної структури — одночасно є вкрай важливими для всієї астрофізики в цілому: тільки їх вирішення може показати вірність розуміння процесів, що відбуваються в окремих об'єктах та їх об'єднаннях на дану мить.

Складність полягає в тому, що необхідно гати об'єкти, які народилися в одну і ту ж епоху, але різного віку. Таким чином, з одного боку виникає потреба гати віддалені об'єкти, ослаблені як відстанню, так і тим, що їх спектр разом з вкрай важливою лінією Lα через розширення Всесвіту зміщується в інфрачервоний діапазон в якому пов'язані з великими технічними труднощами. З іншого боку в найближчих околицях необхідно гати дуже старі об'єкти, пік світності яких вже минув і зараз вони, з різних причин втративши основне джерело енергії, можуть світити лише завдяки мізерним старим запасам. Іншими словами доводиться гати слабкі об'єкти. У той же час необхідна масовість щоб усунути ефекти селекції.

З технічної точки зору рішення першої проблеми — будівництво великих телескопів. Проте у великого телескопу не може бути великого поля, отже, він не може забезпечити масштабність навпаки: телескоп з широким полем не може забезпечити якісн слабких об'єктів. Але є й інший шлях, більш творчий: застосування різних методик аналізу вже відомих даних, отриманих з використанням наявних ресурсів. Зазвичай їх застосовують у зв'язці: за до другого намічають проблеми і завдання, які потім вирішуються на якісно новому рівні за до найкращих космічних і наземних телескопів.

Додаткову складність вносить і те, що разом із Всесвітом еволюціонують і об'єкти, за до яких ведуться дослідження. А значить, може скластися становище, коли залежності, побудовані на основі сучасного стану об'єктів, перестануть бути відповідними. Щоб уникнути подібного, крім самих об'єктів треба ретельно дослідити і метод, за до якого ми хочемо вивчати Всесвіт.

4,8(34 оценок)
Ответ:
Evas2007
Evas2007
26.08.2021

Объяснение:

В Карелии порядка 63 тысяч озёр и 23 тысяч рек. Коэффициент озерности в Карелии один из наивысших в мире. На территории республики озёр больше, чем в Канаде, Швеции или Финляндии. Местные говорят, что в Карелии "... воды хоть упейся...". Этот факт все объясняет.

 

Интересно! Если разделить количество озёр на количество жителей Карелии, получится в среднем по одному озеру на семью!

 

Как известно, практически все болота раньше были озерами, которые постепенно заросли. Теперь ясно, почему Карелия столь благодатный край для образования водных топей.

 

Благодатную почву создают и другие факторы. Ежегодно осадков выпадает больше, чем успевает испаряться.

 

Справка! Дождь в некоторых частях Карелии идёт до двухсот дней в году!

 

Обширные площади равнинного рельефа, низины, препятствующие отводу воды, создают идеальные условия для переувлажнения почвы.

 

Некоторые болота образовываются не на месте заросших озёр, а прямо на равнинном грунте с плотным типом почв.

 

Регулярный избыток влаги в верхнем слое почвы, плохо проводящей воду, приводит к образованию мха. Зелёные мхи со временем заменяются сфагнумом. Сфагнум, покрывая собой почву, переходит на стволы. Удерживая обилие влаги, он перекрывает доступ воздуха к корням, наземная растительность погибает и на месте бывшего леса образовывается верховое болото.

4,8(78 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ