М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Из перечисленного: 1) прачечная; 2) парикмахерская; 3) портновская служба; 4) бассейн; 5) множительная служба - к вс службам относятся

👇
Ответ:
лето1990
лето1990
23.05.2020

О каком императоре мог так высказаться очевидец при его появлении в Зимнем дворце :
" «Он шел медленно... глаза заплаканы... Поступь и осанка его изображали человека, удрученного неожиданным ударом рока. Казалось, лицо его выражало одну тяжелую мысль: "Они все воспользовались моей молодостью, неопытностью, я был обманут, не знал, что, исторгая скипетр из рук самодержца, неминуемо подвергал его жизнь опасности». ответ Александр 1

4,7(38 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Цитата, яка показує, що герой не відчуває жалю до жебраків

Він не тільки не мав співчуття до нужденних, сліпих, калік і всіх скривджених долею, а ще й кидав на них камінцями та проганяв на шлях, накрикував, щоб вони йшли просити хліба десь в інше місце, і жоден жебрак, крім хіба найвідчайдушнішого, не наважувався вдруге заходити в те село просити милостиню. Хлопець був ніби заворожений своєю казковою вродою і насміхався й глузував із нещасних та безпомічних.

Цитата, яка підтверджує, що герой любить себе

Себе ж любив, і часто влітку, коли стояли тихі сонячні дні, він лежав у священиковому садку біля кринички і посміхався собі з утіхи, милуючись своєю вродою.

Цитата, яка підтверджує верховенство над однолітками

“біг до своїх ровесників і верховодив ними. А ті в усьому слухались його, бо він був гарний, прудконогий, умів танцювати, співати й грати на сопілці. 1 хоч би куди вів їх Хлопчик-зірка, вони стрімголов бігли за ним, і хоч би що наказував робити, вони все покірливо робили Так він верховодив ними в усьому, і вони стали такі ж немилосердні, як і він.”

Цитата, яка показує що хлопчик був жорстоким та знущався з людей

І коли він виколював кротові очі гострим шпичаком з очерету, вони реготали, а коли жбурляв камінцями на прокаженого, вони реготали теж.

Цитата про гордість та невдячність Хлопчика-Зірки

І він підійшов до жебрачки ближче і став кидати в неї камінцями та насміхатися, і вона з жахом дивилася на нього, і не могла відвести погляду. І коли це побачив Лісоруб, що обтісував колоди на току неподалік, то підбіг і став дорікати йому такими словами: —У тебе й справді кам’яне серце, і не маєш ти мило­сердя, бо що поганого заподіяла тобі ця сердешна жінка, що ти знущаєшся з неї? А Хлопчик-зірка весь спаленів від гніву, тупнув ногою і сказав: —А хто ти такий, щоб питати мене, чого я так роблю? Я тобі не син і не повинен коритися тобі. То правда, що не син, — відповів Лісоруб, — але ж я тебе ів, коли знайшов у лісі.

Джерело: https://dovidka.biz.ua/tsytaty-do-obrazu-khlopchyka-zirky
4,4(63 оценок)
Ответ:
Stellright
Stellright
23.05.2020

У чотирьох книгах віршів простежуються трагічні мотиви: розлука із сім’єю, туга за Батьківщиною, ненависть до чужини, прохання про милосердя, прославляння поезії як єдиної опори в тяжкому житті.

Тема – трагедія вигнання і сум за батьківщиною

Ідея – уславлення любові до батьківщини

Ліричний герой скаржиться на долю, мріє про повернення на батьківщину. Настрій  елегії сумний,  відчувається  розпач  героя.  Адже  в  ній розповідається про вигнанця, котрий живе між чужинцями.

Художні засоби “Сумні елегії”

епітети: дальня країна, тепле повітря, хвилі плинні, море безкрає,

порівняння: земля стає біла, мов мармур; суда, мов мармуром, стиснуті льодом; необроблена, мов пустка, земля

метафори (Істр хвилями плинними запобігає війні; Борей, сніги заважають нам жити; небо тремтяче, і   те ніби гнобить людей; отруту страшну бистре залізо несе

Елегія закінчується розпачливим наріканням на долю,  яку, на жаль, не можна змінити. Автор пише: «Горе моє! Не заходь жоден щасливий  сюди. Адже так широко світ розіслався безмежно великий, Нащо ж на муки мені край  цей відкрито сумний».

Елегія  Овідія  дає чудовий етнографічний матеріал про життя людей на початку нашої ери

4,6(19 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ