М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
26.08.2021 23:00 •  Другие предметы

Семья Малеевых играла в названия. Папа придумал триста двадцать пять названий множеств, мама двести сорок пять, Витя триста пятнадцать, а Лика девяносто

👇
Ответ:
Это глагол 1 спряжения: бороться, поэтому мы пишем борЮтся, а не борЯтся
4,5(16 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
esavinova66
esavinova66
26.08.2021

Объяснение:

Гумані́зм епо́хи Відро́дження, Ренеса́нсний гуманізм, також класи́чний гуманізм — європейський інтелектуальний рух, що є одним з визначальних компонентів Ренесансу як історичної й культурної епохи, основною ідеєю якого було поліпшення людської природи через вивчення античної літератури.

Виник у Флоренції в середині XIV століття, існував до середини XVI століття; з кінця XV століття поширився на Німеччину, Францію, Нідерланди, Англію, і меншою мірою на Австрію, Швейцарію, Іспанію, Португалію, Польщу, Моравію, Богемію, Угорщину, Хорватію та інші країни.

Зародження гуманізму пов'язують з іменем поета й мислителя Франческо Петрарки (1304–1374). Гуманізм був насамперед тницьким рухом, що надавав першочергового значення літературі. Гуманістична освіта, на думку гуманістів, мала сприяти всебічному розвиткові особистості: знання мали поєднуватися з чеснотами, правдивий зміст з довершеною мовною формою, тож центральну роль в гуманістичній освіті мали відігравати літературознавство й мовознавство.

Важливою ознакою гуманізму епохи Відродження було відчуття приналежності до справді нової епохи, потреба відмежуватися від минулих століть. Це минуле, яке у той час почали називати Середньовіччям, відкидалося представниками гуманізму, як меншовартісне у порівнянні з античною епохою, яку гуманісти сприймали за взірець і бажану норму для всіх сфер людської діяльності. Чи не найголовнішою метою гуманістів було відродження прямого культурного зв'язку з античністю. Звідси випливала вимога до орієнтації на автентичні античні джерела, що знайшла своє лаконічне визначення в латинському вислові ad fontes (тобто «до джерел»).

Зміст

4,5(58 оценок)
Ответ:
pollylu12
pollylu12
26.08.2021

В первую очередь – большой расход энергии и малая продолжительность эффекта (помещение быстро остывает после отключения прибора).

Во-вторых, такие приборы нельзя оставлять включенными без присмотра — высок риск возгорания из-за высокой температуры нагрева поверхности.

И в третьих – некомфортный и неравномерный обогрев: пол остается холодным, а теплый воздух поднимается к потолку. К тому же этот воздух сухой, у многих людей, склонных к аллергии возникает ощущение, что они дышат «жженной пылью».

И самое важное: если у вас в доме маленький ребенок, то обогревательный прибор превращается для вас в источник повышенной опасности. Не дай Бог, малыш дотронется или уронит его на себя. Да и при включенном обогревателе вам все-равно приходится стелить на пол одеяло или ковер, чтобы ползая, малыш не

4,4(12 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ