М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Аля16111
Аля16111
05.07.2020 13:03 •  Другие предметы

Сымдық портретті орындау кезеңдерін сәйкес келетін суреттермен сәйкестендір ​


Сымдық портретті орындау кезеңдерін сәйкес келетін суреттермен сәйкестендір ​

👇
Ответ:
wista196
wista196
05.07.2020

ответ:1 на 3 2 на 2 а 3 на 1

Объяснение: не хову

4,7(15 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Glowly
Glowly
05.07.2020

ответ:Проект "История пермского баскетбола" направлен на сохранение исторической памяти жителей города Перми и Пермского края о баскетбольных триумфах наших земляков. Проект ставит перед собой цель патриотического воспитания поколений на опыте великих спортивных побед и гордости за родной край. "История пермского баскетбола" - это документальный фильм о становлении такого вида спорта, как баскетбол на территории Пермского края. Фильм приурочен к 95-летию пермского баскетбола.

Баскетбол — один из старейших видов спорта в Прикамье. В Перми в него начали играть в 20-х годах XX века. Как сообщали местные газеты, в мае 1923 года на открытии летнего спортивного сезона команда пермского яхт-клуба победила своих соперников из университета со счетом... 6:4. В июле 1924 года состоялась окружная олимпиада, где в баскетбол играли команды Нытвы, Очера, Чусового, Чермоза, Лысьвы и пермских железнодорожников. Как у мужчин, так и у женщин обладателями первого приза стали команды Перми.В 1928 году в Перми состоялся первый международный матч, в котором баскетболисты сборной города выиграла у команды из Франции.

Высшее достижение пермского баскетбола советских времен — 6 место сборной области на Спартакиаде народов России в 1975 году. Начиная с 80-х годов, в первой лиге российского чемпионата достаточно успешно выступала команда Пермского политехнического института «Политехник». В сезоне 1994/1995 годов она вышла в Высшую лигу.

16 июня 1995 года в Перми был создан Фонд поддержки игровых видов спорта «Урал-Грейт». Его основателями стали пермские баскетболисты, выступавшие в чемпионате области — Сергей Кущенко, Владислав Исаев, Александр Антонов и Владимир Мартыненко, которых поддержала Федерация баскетбола Пермской области во главе с ее президентом Леонидом Лихачевым.

В сезоне 1995/96 годов на базе команды «Политехник» создан профессиональный клуб. Первый официальный матч ПБК «Урал-Грейт» провел 16 сентября 1995 года в баскетбольном зале пермской спортивной школы №49. В трех овертаймах была одержана первая в истории клуба победа - над «Старым соболем» из Нижнего Тагила со счетом 100-97. В свой первый сезон команда, возглавляемая Владимиром Серебряковым, заняла 24 место в Чемпионате России среди команд Высшей лиги.

Объяснение:

4,6(54 оценок)
Ответ:
Louis12
Louis12
05.07.2020

Тоді князь говорить:

— Ну, Ілля Муромець, накажи ти йому!

От Ілля Муромець і каже:

— Ви станьте тут,— до князя і княгині (накрив їх буркою),— я вас прикрию, щоб у вас перепонки у вухах не полопались, коли він буде свистіти.

А Солов'ю-розбійнику наказав:

— Ану, слухай, Соловей-розбійник, що я тобі наказую, засвисти іще раз по-солов'їному!

Так він як засвистів — листя посипалось з дерев і ті богатирі, котрі були у князя Володимира, попадали і рачки тікали. А він іще як заревів по-звіриному, так ті рачки розбіглися, хто куди попав, князя й княгиню Ілля держав під буркою, щоб не попадали і щоб перепонки не полопались.

— Такі ви знатні, га? — каже Ілля Муромець до богатирів.— Тікаєте? А як же я од нього не тікав?

Тоді вивів Солов'я-розбійника у поле і одрубав йому голову.

Потім остався жить у князя Володимира. От одного разу знов богатирі з'їхалися до князя. Гуляли там, бенкетували і щось там не помирилися, посварилися з Іллею Муромцем. Підмовили князя, і князь узяв та й посадив Іллю Муромця в тюрму. Посадив у тюрьму і ту тюрьму обгорнув землею, валом таким. І не посилав три роки Іллі Муромцю їсти, думав, що Ілля вже там загинув.

А дочка князя Володимира, щоб батько не знав, таємно носила Іллі їсти. І він собі так сидить, їсть, п'є, а князь думає, що він уже давно помер.

Пройшло три роки. Коли це один татарський цар, богатир на ймення цар Калін, присилає до князя гінцем листа, пише: «Я татарський цар Калін. Мало мені моїх татар, хочу забрать і твою Київщину. І коли ти мені добровільно не оддаси своє царство, то я прийду з військами, завоюю тебе, і ти будеш зі своєю жінкою у мене на кухні воду носить».

Почитав князь Володимир того листа, перелякався. Зразу почав радитись з жінкою:

— Що нам робить, що нам робить? Привезли й дочку:

— Що нам робить? Дочка каже:

— Ану, пошліть, часом живий Ілля Муромець там?

— Що ти,— каже князь,— здуріла, чи що? Три роки він голодний там сидить, він давно помер, його кістки там розсипались, мабуть.

— Та ні, ні, ану, пошліть!

Він знов кричить на неї, а далі:

— Та, може, і справді він живий.

Батько бачить, що дочка пристає, та й каже:

— Ану, пошлю, підіть подивіться!

Пішли, розкопали... Зайшли. А Ілля Муромець сидить, пісеньки наспівує.

Повернулись вони до князя і говорять:

— Ілля Муромець живий, наче з ним нічого і не бувало.

— Правда?

— Правда.

— Ану гайда! — князь бігом до нього. Прийшов, одімкнув усі двері, випустив Іллю Муромця і почав просити:

— Іллюшко,— каже,— Іллюшко, прости за те, що я на тебе прогнівався і посадив тебе в тюрму! Виручай тепер нас із біди!

— Ні-і! — каже Ілля Муромець.— Іди ти собі! Ти хотів заморити мене голодом, щоб я вмер, а тепер хочеш, щоб я йшов виручати тебе! Нема!

Послав князь княгиню.

Прийшла княгиня, просила, просила, знов Ілля відмовився:

— Ні-і! Нізащо вас не буду захищати. Тоді дочка каже:

— Ану, піду я по

Прийшла дочка, він не відмовляється, каже:

— Ти мене годувала, ти мене держала на світі, за тебе йду, буду захищати Руську землю! Має,— каже,— твій тато і мама щастя.

І як вийшов Ілля Муромець, як пішов з Каліном царем воювати! Розбив Калінове військо. А цар Калін був здоровий, сильний богатир. Коли Ілля розбив його війська, він сам взявся з Іллею бороться. Бились, бились, троє діб бились. Цар Калін уже наче совсім подужав Іллю, кинув його об землю і надавив.

А цар Калін татарський мав три дочки, три красуні дочки мав, і не хотів він Іллю Муромця убить, а тільки залякать. Витяг кинджал і каже: «От я з тебе кишки випущу!» А потім:

— Ну, ще оставлю тебе живим. У мене є три дочки, вибирай яку хоч заміж і будеш жити у мене, будеш мене захищати. Нащо тобі оті руські князі поздавалися, коли ти сам за їх б'єшся, а вони не допомагають тобі?

А Іллі Муромцю оті старики, які його оздоровили, сказали: «Ти як будеш на руській землі, то весь час будеш од землі сили набираться. Скільки будеш лежать на землі, стільки будеш сили набираться». От цар Калін його душить до землі, а Ілля думає: «Га-га-га, души, души!» Та все стає сильнішим і сильнішим.

Цар Калін грозить йому: «Якщо не хочеш мою дочку заміж узяти, то я тебе зразу ж заколю». А Ілля спокійно лежить. Лежав-лежав, а вже відчуває, що силу має! Узяв, захватив ногами та як кине царя Каліна вгору. Той піднявся метрів на десять угору, а тоді як упав — мало не вбився об землю. Ілля Муромець живо схопив його за ноги і давай ті війська, котрі були ще недобиті, тим царем Каліном колошматити. Крутить кругом себе і його ж війська б'є. І розбив усі війська татарські. Потім вернувся назад у Київ, узяв у князя Володимира дочку заміж і живе собі, царствує.

4,6(18 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ