М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
basgal67
basgal67
06.12.2022 19:12 •  Экономика

Как подразделяются издержки в периоде? ​

👇
Ответ:

Объяснение:

Издержки производства в кратко периоде делятся на постоянные, переменные, общие, средние и предельные.  

Постоянные издержки не зависят от объема производства. Неважно как работает компания , постоянные издержки остаются неизменными. Это аренда помещения, зарплата управленцев, амортизация ,проценты по кредитам и т.д.

Переменные издержки напрямую зависят от производства продукции. Это сырье и материалы , зарплата производственных рабочих, топливо, электроэнергия, транспортные услуги и т.д.,  

Общие издержки это сумма постоянных и переменных издержек.

Средние это общие издержки деленные на единицу выпускаемой продукции .

Предельные издержки равны сумме прироста переменных издержек , пр неизменности постоянных, т.е. это сумма переменных издержек при росте выпуска продукции.

4,7(48 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Dariu111
Dariu111
06.12.2022

Объяснение:

За до характеристик цінової еластичності попиту виміряється кількісна, а іноді і якісна, реакція покупців на зміну ціни (вартісна чутливість). Але саме продавця професійно цікавить питання, як змінюється купівельний попит на певний товар при підвищенні чи зниженні продажних цін.

Для визначення міри чутливості попиту на товари до змін у ціні використовується поняття еластичності попиту від цін. Вона визначається відношенням зміни величини попиту (у відсотках) до зміни цін (у відсотках).

        (5.1)

Кількісно еластичність може бути описано в такий б. Коли відсоткове зниження ціни викликає таке ж відсоткове збільшення кількості продажів товару, має місце еластичний попит, тобто еластичність більше 1 (наприклад, попит на споживчі товари тривалого користування).

У зв’язку з тим, що попит зменшується в міру зростання цін, еластичність вимірюється від’ємними величинами. Втім для спрощення розрахунків еластичність найчастіше визначають у додатних числах.

Якщо ж відсоткове зниження ціни в точності компенсується відповідним відсотковим зростанням кількості продажів товару гається одинична еластичність попиту, тобто еластичність попиту чисельно дорівнює 1.

І, нарешті, якщо зниження ціни викликає дуже незначне зростання кількості продажів, прийнято говорити про нееластичний попит, тобто еластичність попиту менше 1. Такі товари називаються товарами низькоеластичного попиту (наприклад, спо­живання хліба буде мінятися незначно навіть при істотній зміні його ціни).

Але загальним правилом є: чим яскравіше виражена ступінь індивідуалізації товару (диференціація споживацької цінності чи вузька вибірковість реклами), тим у менших діапазонах змінюється цінова еластичність попиту на даний товар.

Якщо продавець меншою мірою зацікавлений у реалізації влас­не фізичного обсягу товарної маси, призначеної для збуту, ніж у зміні вартості роздрібного товарообігу, пов’язаного з варіацією продажних цін на ринку, то в цьому разі варто зробити аналіз цінової еластичності попиту, що пов’язав би зміну цін, еластичність попиту за позиціями товарного асортименту і розвиток товарообігу.

 

Рис. 5.10. Граничні значення цінової еластичності

Взагалі кажучи, у практиці маркетингової діяльності попит вважається високоеластичним, якщо у разі зміни ціни на 1 %, він змінюється більш ніж на 1 %.

Попит швидше за все буде еластичним, якщо:

товару немає або майже немає заміни, або відсутні конкуренти;

покупці не відразу помічають підвищення цін;

покупці повільно змінюють свої купівельні звички і не поспішають шукати дешевші товари:

покупці вважають, що підвищена ціна виправдана підвищеною якістю товару тощо.

Якщо попит еластичний, продавцям є сенс знижувати ціну доти, поки немає непропорційного зростання витрат з виробництва і збуту продукції. Знижена ціна принесе більший обсяг загального прибутку.

4,5(99 оценок)
Ответ:
Решение:
ВВП = C + I + G + X
I (валовые инвестиции) = чистые инвестиции + амортизация = 700 + 200 = 900
С (потребительские расходы) = 2000
G (государственные закупки) = 700
Х (чистый экспорт) = 50-40 = 10
ВВП = 2000 + 900 + 700 + 10 = 3610  

Личный располагаемый доход определяется по формуле:
ЛРД = ВВП – АО – КН + Д – ПК – ЧП +ДД + ПД – ИН – СБ, где
АО – амортизационные отчисления;
КН – косвенные налоги;
Д – доход, полученный алгебраической разницей от дохода, созданного резидентами за рубежом и нерезидентами в государстве;
ПК – прибыль корпораций;
ЧП – чистый процент;
ДД – дивиденды, получаемые домохозяйствами;
ПД – проценты, получаемые домохозяйствами;
ИН – индивидуальные налоги;
СБ – сбережения.  

ЛРД = 3610 – 120 – 150 – 80 – 500 = 2760.
4,7(33 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Экономика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ