М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
kamely98
kamely98
27.05.2020 01:15 •  Экономика

Какие виды банковских операций выделяют. Охарактеризуйте каждый из видов и приведите конкретные примеры.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
xayalaamirova
xayalaamirova
27.05.2020
Чи є в Україні громадянське суспільство, стане зрозуміло з реакції громадян на можливе скасування прямих президентських виборів. Таку думку висловлює дехто з учасників «круглого столу», на якому експерти з'ясовували суть взаємин між державою і громадянським суспільством в Україні. Як жартують експерти, ніхто не знає, що таке громадянське суспільство, але всі знають, що це щось дуже добре. Попри розмитість поняття «громадянське суспільство», визначень якого ісує стільки ж, скільки поняття «культура», завжди неозброєним оком видно, є воно чи ні. Якщо на Заході кожна свобода виборювалась тиском незадоволених громадян на державу і громадянське суспільство поставало з цього історичного конфлікту, то в Україні лише 10 відсотків громадських організацій мають конфліктні відносини з владою. Це засвідчили соціологічні дослідження фонду «Демократичні ініціативи», і на думку голови фонду Ірини Бекешкіної, таке мирне співіснування та невтручання свідчить про відсутність механізмів впливу громадян на владу.

До паростків громадянського суспільства в Україні відносять те, що часто-густо до громадянського суспільства відношення не має. Клуби філателістів чи товариства любителів пива. Або псевдогромадські організації, створені та підгодовувані самою ж державою для імітації бурхливого процесу становлення громадянського суспільства. Філософ Мирослав Попович, згадуючи недавні події в Донецьку, каже про найнебезпечнішу, на його погляд, профанацію ідеї громадянської активності – довколапартійні групи з приватною залежністю, з привілейованим доступом до адміністративного ресурсу і державних силових структур.
4,5(21 оценок)
Ответ:
sholpsholp3owhb3d
sholpsholp3owhb3d
27.05.2020

Демократична держава - форма держави, що ґрунтується на конституційному визнанні народу джерелом влади та реальному здійсненні народної влади через рівноправну участь громадян в управлінні загальнодержавними і місцевими справами, у контролі за державною діяльністю; виборності та змінюваності вищих органів державної влади; існуванні багатопартійності; забезпеченні прав і свобод людини й меншості відповідно до міжнародних стандартів. Все це присутньо в Україні, тому її можна назвати демократичною державою

4,4(8 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Экономика
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ