Пояснення:
№1
350*0,04=14
364
#2
270/17,5=15,4285⇒15 не кратне 6 і не кратне 4⇒але 12 є кратне 4 і 6⇒максимум можна купити 12 сирків
№3
Всього потрібно приготувати 3,5 порцій⇒500*3,5=1750 грам⇒340*1,75=595 руб за фарш
капусти: 400*3,5=1400⇒ за капусту=24 руб
50*3,5=1750 грам/120=14,5⇒15 шт моркви ціна: 360 руб
50*3,5=175 грам⇒ціна за пачку цібулі=45 руб
350 грам помідорів⇒4 помідори⇒їхня ціна=380 руб
і пачка рису⇒ціна=98 руб
в сумі Ірина має заплатити: 595+24+360+45+380+98=1502 руб
Альтернативою є купити 4 порції голубців в супермаркеті по ціні 145*4= 580
Звідси можна зробити висновок, що Ірині вигідніше купити голубці із супермаркету.
Три поросёнка.
Три толстяка. (Олеша)
Белоснежка и семь гномов.
Три медведя. (Л. Толстой)
Два мороза (М. Михайлов)
Двенадцать месяцев (С. Маршак)
Две лягушки (Л. Пантелеев - все знают, это где одна в молоке утонула, а другая из него масло сбила и выбралась)
Трое из Простоквашино (Э. Успенский)