ответ: Б)
Потому что: Враховуючи, що напруга в колі постійна (покази вольтметра не змінюються), і відзначаючи за до амперметра значення сили струму в кожному випадку, можна переконатися в правильності висловленою припущення.
Таким чином ми виявимо, що опір провідників збільшується зі збільшенням їхньої довжини і зменшується при збільшенні товщини провідників; опір нікелінового провідника менший, ніж провідника такого самого розміру з ніхрому.
Залежність опору дротяного провідника від його розмірів і матеріалу, з якого він виготовлений, уперше досліджував Г. Ом. Він установив, що опір провідника прямо пропорційний його довжині, обернено пропорційний площі його поперечною перерізу і залежить від матеріалу провідника.
Казалось бы, все тела при нагревании должны увеличиваться в размерах равномерно и, на основании этого, можно утверждать, что средний диаметр кольца d₂ останется неизменным, внешний диаметр кольца увеличится, а внутренний - уменьшится. Однако, это не так.
При нагревании однородного тела все его линейные размеры согласно равенству
увеличиваются в одном и том же отношении: внутренний d₁, средний d₂ и внешний d₃ диаметры, а также толщина кольца (d₃ − d₁)/2 (см. рис.). Получается тело (кольцо), геометрически подобное первоначальному.
Таким образом, и внешний, и внутренний диаметры кольца при его нагревании увеличатся.
ответ:
объяснение: жалобу не кидай